Gladiator UTV 830 EX V-Twin EFI

Gladiator UTV 830 EX V-Twin EFI

Maximum bez kompromisov a bez limitov za fantastickú cenu. Úplne nový dvojvalcový Gladiator UTV 830 EFI je teraz pripravený pre všetky druhy ťažkej práce! Koniec roka 2014 priniesol na najsilnejšom UTV od CF Moto - Gladiátor UTV 830 EFI EX V-Twin drobné úpravy. Stroj, ktorý značne rozdúchal stojaté vody strojov kategórie side by side prichádza do roku 2015 rozšírený o celých 35 cm a tým pádom je ešte stabilnejší!
Za príplatok ...
Elektrický navijak :             190 € s DPH
Posilovač riadenia EPS :       750 € s DPH
Plastová strecha :                  190 € s DPH
Predné sklo :                          190 € s DPH

 

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene

 

Farby
ČiernaČierna
StriebornáStrieborná
Cena 11.549€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Úplne nový Gladiator UTV 830 EX EFI V-Twin. Stroj, ktorý nepochybne rozdúcha stojaté vody strojov kategórie side by side. Z modelu Gladiator X8 má prevzatý osvedčený dvojvalcový motor s obsahom 800 ccm so vstrekovaním Delphi spoločne s úplne novu konštrukciou rámu, ktorý je dimenzovaný na všetky druhy práce, urobí z tohto UTV i fantastického spoločníka na športové prechádzky. Tento extrémne odolný stroj, určený prevažne pre profesionálnu prácu, vám umožní mnoho činností, ktoré ste doteraz nezvládli. Ak chcete prepravovať ťažké náklady v extrémnom teréne, ťahať nákladné vozíky, dopravovať osoby, sumarizovať sneh, jednoducho ak chcete prekračovať všetky bežné limity, je Gladiator UTV 830 EFI tým pravým strojom pre vás! Gladiator UTV 830 má úplne nový odolný a starostlivo skonštruovaný podvozok s mohutným dimenzovaním všetkých partií, ktoré plne vychádza z osvedčených modelov predchádzajúcich generácií štvorkoliek a UTV radu Gladiator! Vďaka svojej priaznivej cene, ktorá nemá vo svojej kategórii absolútne žiadnu konkurenciu, dokáže Gladiator UTV 830 EFI osloviť okrem profesionálov aj farmára, záhradkárov, či chalupárov, pre ktoré je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujúcim kritériom!

Základom stroja Gladiator UTV je masívny a vysoko odolný oceľový podvozok disponujúci nezávislým zavesením všetkých kolies s výborne zladenými a široko nastaviteľnými tlmičmi. Pohonnou jednotkou je osvedčený a veľmi spoľahlivý dvojvalcový motor s obsahom 800 ccm, ktorého odolnosť a životnosť bola preverená v mnohých extrémnych závodoch a expedíciách. Všetky prevody sú pomocou kardanových hriadeľov a poloosí a koncipované sú ako maximálne bezúdržbové.

 

Mohutná a priestranná korba Gladiatora UTV 830 EX EFI, ktorej konštrukcia je kombináciou kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu a ocele, je sklopná a istená hydraulickými tlmičmi a samozrejme má aj otváracie masívne zadné čelo. Rozľahlá ložná plocha je vybavená aj okami na uchytenie nákladu.
Nový Gladiator UTV 830 EX EFI je vybavený homologizovaným ťažným zariadením s elektrickou zásuvkou!
Kabína automobilového typu je vybavená ľahko udržovateľnými ergonomickými sedačkami zo syntetickej umývateľnej kože, robustným ochranným oceľovým rámom s integrovanými bezpečnostnými pásmi a kompletnou výbavou pre ľahké ovládanie stroja. Vo výbave kabíny nechýba praktické diaľkové ovládanie k navijaku či niekoľko odkladacích plôch vrátane uzamykateľnej skrinky u spolujazdca. K dokonalosti a komfortu kabíny je k dispozícii plastová strecha, predné sklo, bočné dvere, bezpečnostné pásy a mnoho ďalších užitočných doplnkov, ktoré z Gladiatora UTV 830 EX EFI robí mimoriadne praktického a pohodlného pomocníka.
63 koní, 72 Nm krútiaceho momentu, 4x4 s uzávierkou, obrovská svetlá výška, skvelé jazdné vlastnosti, navijak 3500 lbs, zliatinové 14 "kolesá, 6-plátnovej odolné pneu, bohaté úložné priestory, LED svetlá, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo - to sú ďalšie vlastnosti, ktoré z Gladiatora UTV 830 EX EFI robí nejvšestrannějšieho pomocníka, akého ste si mohli priať!

Gladiator UTV 830 EX EFI je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestne vozidlo pre vodičské oprávnenie skupiny B1 (automobil). Ako tradične je u strojov rady Gladiator exkluzívna trojročná záruka na celý stroj a tiež doživotná továrenska záruka na rám stroja.