Access DRR 100 RACE

Access DRR 100 RACE

Juniorská štvorkolka ACCESS DRR 100 RACE je špičková juniorská racingová štvorkolka nielen pre pretekárov. Ak je ACCESS DRR 50 dobrá a bezproblémová štvorkolka, potom ACCESS DRR 100 RACE je nekompromisne natrimovaný pre detské pretekanie.

Farby
BielaBiela
Cena 2.499€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Okrem pretekárskej nevyhnutnosti ako silný a kvapalinou chladený motor s automatickým mazaním, nízkeho ťažiska, kotúčových bŕzd vpredu i vzadu si ju priamo z obchodu odveziete s namontovaným kvalitným nastaviteľným pretekárskom pérovaním DRR Works so zdvihom 180 mm vpredu, s elektrickým i nožným štartérom, pretekárskymi nášľapmi, športovým karburátorom, ladeným výfukom, pretekárskym zapaľovaním CDI, rozšírenou zadnou osou, rozšírenými prednými ramenami a pretekárskymi pneumatikami Maxxis. Je to radikálny detský závodiak, v Amerike táto zberateľka majstrovských titulov ovládla všetky detské závodné série (WPSA aj národné majstrovstvá ATVA TT a MX), ale pretože je továreň pripravená, nevytratilo sa ani slovko spoľahlivosť. A po vyhratom preteku s touto reťazou hnanou zadokolkou môžete pokojne na výlet. Ak sa zmierite s tým, že vám potomok za chvíľku zmizne vpredu s nevyslovenou otázkou, prečo ste tak pomalí ...

Štvorkolky Access Motor DRR sú absolútnymi lídrami seriálu pretekov OFF-ROAD Maraton 2009 v detských kategóriách. Zároveň za sebou zanechali nezmazateľnú stopu aj v kategóriách Junior, kde sa vďaka kvalitnej technike oproti konkurencii, zmazávali aj výrazné vekové rozdiely.

VERZIE a VÝBAVY:

2.450 EUR - model RACE (ALU nášlapy, pretekárske tlmiče DRR Works, rozšírené nápravy, športový karburátor a CDI, kotúčové brzdy vpredu aj zadu, ladený výfuk, pretekárske pneu Maxxis)
3.590 EUR - model FOX edition
(ako model RACE + navyše namiesto tlmičov DRR Works špičkové pretekárske tlmiče FOX Racing Shox)

6.390 EUR - model MX PRO = absolútna špička v detskom štvorkolkovom pretekaní. Ak hľadáte pre vaše dieťa to úplne najlepšie, nemusíte hľadať ďalej. V modeli DRR 100 MX Pro nájdete všetko, čo súčasná pretekárska štvorkolková technika ponúka. ACCESS DRR 100 MX Pro vychádza z verzie RACE so silným, točivým, kvapalinou chladeným motorom s automatickým mazaním, športovým karburátorom, pretekárskym zapaľovaním CDI, ladeným výfukom a elektrickým i nožným štartérom a má navyše špičkovú nekompromisnú pretekársku podvozkovú výbavu. Štvorkolka ACCESS DRR 100 MX Pro je vpredu rozšírená pretekárskymi dvojitými A-ramenami, vzadu závodnou zadnou osou RPM Dominator II (USA), je odpružená špičkovým nastaviteľným pretekárským pružením americkej značky FOX Racing Shox, obuté má pretekárske pneumatiky ITP Holeshot na hliníkových diskoch ITP.