MAX 650i 4x4 FOREST

MAX 650i 4x4 FOREST

Cenovo výhodný variant jednej z najpopulárnejších pracovno - úžitkových štvorkoliek na trhu. Napriek veľmi priaznivej cene zostali plne zachované všetky prednosti tohto modelu – výkonný a pružný motor, špičkové jazdné vlastnosti, robustná konštrukcia, moderný design, kvalitné spracovanie a vysoká spoľahlivosť. Oceľové kolesá sú dokonca ešte odolnejšie v ťažkom teréne. Nechýba ťažné zariadenie, výkonný naviják, ani veľký zadný nosič batožiny.

ŠPZ v cene

Farby
BielaBiela
ČiernaČierna
5.999€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec prekvapí veľkou rezervou výkonu a vysokým točivým momentom. Elektronické vstrekovanie paliva Bosch zabezpečuje optimálnu zmes paliva a ľahké štartovanie pri nízkych teplotách.  Valec s keramickou vrstvou pre vyššiu životnosť a lepšie chladenie. Kovaný piest s vyššou pevnosťou a zvýšenou tepelnou odolnosťou. Vyvažovací hriadeľ eliminuje vibrácie, ku kultivovanej jazde prispieva i pružne uložený motor a elektrické štartovanie.

Pohon 2WD/4WD s uzávierkou diferenciálu

Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 je doplnený elektricky ovládanou, plne uzamykateľnou uzávierkou predného diferenciálu. Automatická dvojrýchlostná prevodovka CVT so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou, ktorá udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a tým minimalizuje jeho opotrebenie. Výkon motora je na kolesá prenášaný robustnými kardanovými hriadeľmi.

Podvozok

Obratný podvozok s vynikajúcou priechodosťou patrí k najlepším štvorkolkovým podvozkom vôbec. Ľahká a odolná konštrukcia s mimoriadne nízkou hmotnosťou iba 305 kg (krátka verzia) zabezpečuje bezkonkurenčný pomer výkonu a hmotnosti. Vysoká svetlá výška a veľká obratnosť vďaka malému polomeru zatáčania. Nezávislé dvojité lichobežníkové zavesenie kolies s veľkými zdvihmi pérovania a komfortné odpruženie s päťpolohovými nastaviteľnými jednotkami.

Brzdový systém

Účinný hydraulický brzdový systém s pancierovými hadičkami a atraktívnymi tvarovanými kotúčmi na všetkých kolesách zaručuje presvedčivý a presne dávkovateľný brzdný účinok. Pri brzdení z kopca navyše pomáha i účinná motorová brzda.

Multifunkčný LCD displej

Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky potrebné informácie: digitálny rýchlomer, analogový otáčkomer, hodiny, celkové i denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku maximálnych otáčok, kontrolku zaradeného pohonu 2WD / 4WD a zopnutej uzávierky diferenciálu, palivomer, kontrolky smeroviek a mnoho ďalších funkcií.

Osvetlenie

Výkonné predné svetlomety sú vybavené duálnymi šošovkami projektorového typu. Smerovky a zadné / brzdové osvetlenie s modernou LED technológiou s vysokou svietivosťou zmenšuje spotrebu elektrického prúdu. Zabezpečovací systém proti krádeži a 12 V zásuvka na nabíjanie GPS alebo mobilu. 

Naviják 3000 lbs

Spoľahlivý elektrický 12V naviják s vysokou ťažnou silou 3000 lbs a oceľovým 15m lanom, má dostatok sily na vytiahnutie štvorkolky z každej nepríjemnej situácie. Ovládanie navijáku je na riadidlách.

Zadný nosič batožiny

Na praktický zadný nosič batožiny z vysoko pevnej ocele s nosnosťou 70 kg naložíte všetko, čo budete potrebovať pri vašej celodennej práci alebo na dlhom výlete. Povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou zvyšuje odolnosť nosičov proti korózii.

Ťažné zariadenie

S úžitkovým Accesom Max s veľkým točivým momentom a pohonom všetkých kolies máte k dispozícii viac ako dostatok sily na ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Pevne pripevnená guľa prispieva k vyššej tuhosti celej súpravy.

zii.