ACCESS MAX 800i

ACCESS MAX 800i

Motor modelu MAX 800 EFI je nielen najsilnejší motor značky Access, ale zároveň aj jedným z najsilnejších jednovalcov vo svojej triede. Vynikajúci štvortaktný jednovalec 781cc má viac ako dostatok výkonu, mohutný krútiaci moment a vysokú ťažnú silu. Vyvažovací hriadeľ spoľahlivo eliminuje nepríjemné vibrácie a dáva motoru veľmi kultivovaný beh. Optimálne zloženie zmesi, nízke emisie a spoľahlivé štartovanie aj pri nízkych teplotách zabezpečuje moderné elektronické vstrekovanie paliva Bosch.
V základnej výbave nájdete navijak 2500lbs, 6plátnové pneu Maxxis Bighorn (26"), atraktívne 14" ALU disky, ťažné zariadenie či atraktívne LED osvetlenie

ŠPZ v cene

Farby
BielaBiela
ČiernaČierna
Cena 7.149€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Limitovaná edícia obľúbenej úžitkovej štvorkolky, ktorá vytvorila svetový rekord: v úplne sériovom vyhotovení a s ťažkým prívesom ubehla viac ako 14 000 km z Indie do Európy za 6 týždňov. Access Max 650i tak opäť preukázal robustnosť, odolnosť a spoľahlivosť štvorkoliek značky Access. Limitovaná edícia Transasia ponúka rovnako ako základné modely výkonný jednovalcový motor, vynikajúce jazdné vlastnosti, moderné LED osvetlenie, ťažné zariadenie, silný navijak a kvalitné spracovanie, ale pridáva aj veľkú paketu výbavy navyše: úplne novú prednú časť s dvoma veľkoplošnými svetlometmi, atraktívne 14 " ALU kolesá a účinný posilňovač riadenia.

 

Spoľahlivý motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec s veľkou rezervou výkonu a vysokým krútiacim momentom. Elektronické vstrekovanie paliva Bosch zaisťuje optimálne zloženie zmesi a ľahké štartovanie aj pri nízkych teplotách. Valec je opatrený keramickou vrstvou, ktorá znižuje opotrebenie motora a zlepšuje chladenie. Kovaný piest má vyššiu pevnosť a zvýšenú tepelnú odolnosť. Vyvažovací hriadeľ výrazne redukuje vibrácie, ku kultivovanosti jazdy prispieva aj pružné uloženie motora a pohodlné elektrické štartovanie.

 

 

Pohon 2WD / 4WD s uzávierkou diferenciálu

Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 spoločne s elektricky ovládanou uzávierkou predného diferenciálu vás dostane z akejkoľvek šlamastiky. Optimálnu trakciu zabezpečuje automatická dvojrýchlostná CVT prevodovka so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou. Prevodovka zároveň udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a minimalizuje tým jeho opotrebovanie.

 

 

 

Príjemný podvozok

Obratné riadenie a úžasná priechodnosť terénom radí podvozok Accessu Max 800i k najlepším čtyřkolkovým podvozkom vôbec. Ľahká a robustná konštrukcia s nízkou hmotnosťou dáva štvorkolke vynikajúci pomer výkonu a hmotnosti. Veľká svetlá výška, vysoká obratnosť a veľmi malý polomer otáčania. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s dvojitými lichobežníkovými ramenami a veľkými zdvihy perovania; komfortné odpruženie s päťpolohové nastaviteľnými jednotkami.

 

 

Brzdy na všetkých kolesách

Účinný štvorkotúčový brzdový systém s tvarovanými kotúčmi na všetkých kolesách a pancierovými hadicami zaručuje presvedčivý a ľahko dávkovateľný brzdný účinok. Pri schádzaní kopca vám navyše pomáha aj účinná motorová brzda.

 

 

 

 

Multifunkčný LCD displej

Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky informácie: digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, hodiny, celkové aj denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku obmedzovače otáčok, kontrolku pohonu 2WD / 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu, palivomer a kontrolky smeroviek.

 

 

 

 

Moderné osvetlenie

Veľkoplošné predné svetlomety premenia noc v deň. S duálnymi projektorovými šošovkami a LED svetlami pre denné svietenie sú tieto moderné svetlomety zároveň účinné aj atraktívne. Zadné a brzdové svetlá s technológiou LED majú vysokú svietivosť a vďaka vysokej účinnosti aj veľmi nízky príkon.