ACCESS MAX 800i LT EPS

ACCESS MAX 800i LT EPS

Predĺžená, limitovaná edícia. Motor modelu MAX 800 EFI je nielen najsilnejší motor značky Access, ale zároveň aj jedným z najsilnejších jednovalcov vo svojej triede. Vynikajúci štvortaktný jednovalec 781cc má viac ako dostatok výkonu, mohutný krútiaci moment a vysokú ťažnú silu. Vyvažovací hriadeľ spoľahlivo eliminuje nepríjemné vibrácie a dáva motoru veľmi kultivovaný beh. Optimálne zloženie zmesi, nízke emisie a spoľahlivé štartovanie aj pri nízkych teplotách zabezpečuje moderné elektronické vstrekovanie paliva Bosch.
V základnej výbave nájdete posilovač riadenia, navijak 2500lbs, 6plátnové pneu Maxxis Bighorn (26"), atraktívne 14" ALU disky, ťažné zariadenie či atraktívne LED osvetlenie

ŠPZ v cene

Farby
BielaBiela
Cena 7.949€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Predĺžená, limitovaná edícia obľúbenej úžitkovej štvorkolky, ktorá vytvorila svetový rekord: v úplne sériovom vyhotovení a s ťažkým prívesom ubehla viac ako 14 000 km z Indie do Európy za 6 týždňov. Access Max 650i tak opäť preukázal robustnosť, odolnosť a spoľahlivosť štvorkoliek značky Access. Limitovaná edícia Transasia ponúka rovnako ako základné modely výkonný jednovalcový motor, vynikajúce jazdné vlastnosti, moderné LED osvetlenie, ťažné zariadenie, silný navijak a kvalitné spracovanie, ale pridáva aj veľkú paketu výbavy navyše: úplne novú prednú časť s dvoma veľkoplošnými svetlometmi, atraktívne 14 " ALU kolesá a účinný posilňovač riadenia.

 

Spoľahlivý motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec s veľkou rezervou výkonu a vysokým krútiacim momentom. Elektronické vstrekovanie paliva Bosch zaisťuje optimálne zloženie zmesi a ľahké štartovanie aj pri nízkych teplotách. Valec je opatrený keramickou vrstvou, ktorá znižuje opotrebenie motora a zlepšuje chladenie. Kovaný piest má vyššiu pevnosť a zvýšenú tepelnú odolnosť. Vyvažovací hriadeľ výrazne redukuje vibrácie, ku kultivovanosti jazdy prispieva aj pružné uloženie motora a pohodlné elektrické štartovanie.

 

Elektrický posilňovač riadenia

Vďaka elektrickému posilňovaču je riadenie prekvapivo jednoduché, a ani dlhý výlet alebo celodenný práca vás neunaví. Posilňovač zlepšuje nielen ovládateľnosť štvorkolky, ale aj bezpečnosť jazdy, pretože funguje aj ako tlmič rázov do riadidiel. Keď predné kolesá narazí na skrytý kameň, dieru alebo peň, úder vám nevyrazí riadidlá z ruky, pretože energiu nárazu zachytí posilňovač.

 

 

Pohon 2WD / 4WD s uzávierkou diferenciálu

Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 spoločne s elektricky ovládanou uzávierkou predného diferenciálu vás dostane z akejkoľvek šlamastiky. Optimálnu trakciu zabezpečuje automatická dvojrýchlostná CVT prevodovka so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou. Prevodovka zároveň udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a minimalizuje tým jeho opotrebovanie.

 

 

 

Príjemný podvozok

Obratné riadenie a úžasná priechodnosť terénom radí podvozok Accessu Max 650i k najlepším čtyřkolkovým podvozkom vôbec. Ľahká a robustná konštrukcia s nízkou hmotnosťou dáva štvorkolke vynikajúci pomer výkonu a hmotnosti. Veľká svetlá výška, vysoká obratnosť a veľmi malý polomer otáčania. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s dvojitými lichobežníkovými ramenami a veľkými zdvihy perovania; komfortné odpruženie s päťpolohové nastaviteľnými jednotkami.

 

 

Brzdy na všetkých kolesách

Účinný štvorkotúčový brzdový systém s tvarovanými kotúčmi na všetkých kolesách a pancierovými hadicami zaručuje presvedčivý a ľahko dávkovateľný brzdný účinok. Pri schádzaní kopca vám navyše pomáha aj účinná motorová brzda.

 

 

 

 

Multifunkčný LCD displej

Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky informácie: digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, hodiny, celkové aj denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku obmedzovače otáčok, kontrolku pohonu 2WD / 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu, palivomer a kontrolky smeroviek.

 

 

 

 

Moderné osvetlenie

Veľkoplošné predné svetlomety premenia noc v deň. S duálnymi projektorovými šošovkami a LED svetlami pre denné svietenie sú tieto moderné svetlomety zároveň účinné aj atraktívne. Zadné a brzdové svetlá s technológiou LED majú vysokú svietivosť a vďaka vysokej účinnosti aj veľmi nízky príkon.