ACCESS TOMAHAWK 400

ACCESS TOMAHAWK 400

Rýchly a spoľahlivý TOMAHAWK 400 hravo zvládne akýkoľvek terén, ostrú športovú jazdu i príjemné víkendové jazdy po voľnej krajine. Stabilitu a obratnosť podvozku, rovnako ako výkonnosť spoľahlivého štvortaktného kvapalinou chladeného jednovalca SOHC ocenia nie len začínajúci, ale i skúsení jazdci. Športové pneumatiky v kombinácii s nízkym ťažiskom a širokým rozchodom dávajú tejto štvorkolke optimálnu trakciu za každých podmienok. Vďala svojej spoľahlivosti, robustnosti, ovládateľnosti, bezproblémovým jazdným vlastnostiam a nenáročnosti na servis je tento model skvelou voľbou pre záujemcov o športovú štvorkolku. 

ŠPZ v cene

Farby
BielaBiela
Cena 5.199€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Motor

Dynamický štvordobý kvapalinou chladený dvojventilový jednovalec s objemom 280,4 ccm hravo zvláda ostrú športovú jazdu i pohodové víkendové jazdy v akomkoľvek teréne. Robustná konštrukcia zaručuje vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť všetkých komponentov. Spoľahlivé elektrické štartovanie.

Pohon

Automatická dvojrýchlostná prevodovka CVT známeho japonského výrobcu F.C.C. zabezpečuje dokonale plynulú jazdu vo všetkých režimoch a v každom teréne, bez nutnosti radenia, takže sa môžete na 100% sústrediť iba na riadenie. Ďalšou veľkou výhodou tejto prevodovky je vysoký výstupný moment pri veľmi nízkych otáčkach. Prenos výkonu na zadnú nápravu zabezpečuje reťazový prevod.

Podvozok

Za svoje mimoriadne jazdné vlastnosti vďačí Access Tomahawk kvalitnému perovaniu a tuhému rámu z oceľových trubiek s nízko položeným ťažiskom. Predné kolesá sú nezávisle zavesené v širokých dvojitých A-ramenách, zadná náprava je odpérovaná centrálnou pružiacou a tlmiacou jednotkou s prepákovaním. Výsledkom je športovo široký, ľahko ovládateľný podvozok s veľkou stabilitou v zátačkách, ľahkým a presným riadením a tolerantným jazdným chovaním.

Brzdový systém

Výkonné hydraulické brzdy sú dimenzované na razantné brzdenie pri ostrej jazde. Trojkotúčový brzdový systém s veľkými kotúčmi pre vysokú brzdnú silu v akomkoľvek teréne a akomkoľvek zaťažení. Ľahké ovládanie centrálnym nožným pedálom alebo páčkou na riadidlách pôsobí samostatne na predné kolesá.

Pneumatiky a disky

Vynikajúce ľahké pneumatiky Kenda sú známe svojim univerzálnym gripom umožňujúcim agresívnu jazdu v akomkoľvek teréne. Smerový vzor zabezpečuje dokonalý záber pri vysokej rýchlosti. Široké rozmiestnenie zmenšujúcich sa výstupkov umožňuje presné riadenie. Pneumatiky sú obuté na kvalitných na čierno lakovaných diskoch so spevnenými okrajmi a dlhou životnosťou.