ACCESS WARRIOR 450 LIMITED / 450 SUPERMOTO

ACCESS WARRIOR 450 LIMITED / 450 SUPERMOTO

Ostrá športová štvorkokolka s vysokovýkonným motorom a špičkovým podvozkom z kvalitných komponentov. Štvordobý jednovalcový motor sa môže pochváliť výkonom 52 koní. Účinné kotúčové brzdy,  nastaviteľné nitrogenové racingové tlmiče G2 s oddelenou nádobkou Piggyback, vysoké zdvihy pérovania a moderný atraktívny vzhľad robia z Warriora 450 jednu z najobľúbenejších športových štvorkoliek na trhu.

ŠPZ v cene

Farby
BielaBiela
Cena 6.899€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Motor

Ostrý kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec doslova katapultuje štvorkolku zo zatáčok i pri najvyššom prevodovom stupni. S najmodernejšími technológiami a karburátorom Mikuni BSR33 má motor výkon 52 koní. Spoľahlivé elektrické štartovanie.

Pohon

Výkonné športové štvorkolky si vyžadujú robustnú manuálnu prevodovku. Presná, športovo ladená, päťstupňová mechanická prevodovka Wariora je optimálne sprevodovaná na prenos agresívnej sily motora. Spätný chod a náhon zadnej nápravy reťazou.

Podvozok

Vynikajúca ovládateľnosť vďaka širokému podvozku s tuhým trubkovým rámom. Warior 450 je vpredu odpružený mohutnými A-ramenami s nastaviteľnými nitrogenovými tlmičmi s oddelenými nádobkami Piggyback, zadná tuhá vidlica péruje cez centrálny tlmič s prepákovaním. Kvality odpruženia oceníte pri ostrej športovej jazde a nerozhodia vás ani veľké nerovnosti.

Brzdový systém

Brzdy sú na športovej štvorkolke to najdôležitejšie. Hydraulický trojkotúčový brzdový systém s kotúčmi s veľkým priemerom a pancierovými hadičkami je dimenzovaný pre veľmi razantné brzdenie v akomkoľvek teréne. So športovým ovládaním páčkou na predné kolesá a nožným pedálom majú brzdy Wariora veľa sily.

Racingové nášlapy a stúpačky 

Robustné odľahčené závodné nášlapy z tvrdeného hliníka používaného pri výrobe lietadiel, účinne zabraňujú zraneniu nôh v prípade skĺznutia topánky zo stúpačiek. Súčasťou nášlapov sú integrované chrániče päty. Predĺžené, na koncoch vyvýšené stúpačky poskytujú vynikajúcu oporu nohy pri ostrých manévroch. 

Pneumatiky a disky

Vynikajúce ľahké pneumatiky Maxxis Razr sú známe svojim univerzálnym gripom umožňujúcim agresívnu jazdu v akomkoľvek teréne. Typický, pretekmi preverený zadný vzor zabezpečuje dokonalý záber pri vysokej rýchlosti, vyvýšený prostredný hrebeň prednej pneumatiky umožňuje presné riadenie. Duralové závodné disky s valcovanými okrajmi zlepšujú jazdné vlastnosti vďaka nízkym neodpruženým hmotám.

Osvetlenie

Atraktivitu štvorkolky zvyšuje zadné LED svetlo a zaujímavo tvarované smerovky s čírou optikou. Technológia LED je nie len moderná ale zároveň taktiež zmenšuje spotrebu prúdu.