Wildcat 700i TRAIL

Wildcat 700i TRAIL

Celkom nový moderný motor - v Arctic Catu navrhnutý radový dvojvalec úplne novej generácie - má výkon cez 60 koní. Poráža tak konkurenciu nielen absolútne, ale aj v pomere výkonu a hmotnosti. Naviac má Wildcat Trail niečo, čo konkurencia nemá - dusíkom plnené prémiové pérovanie FOX® s priečnymi stabilizátormi vpredu aj vzadu. Aj najostrejšie zákruty prejdete s istotou. Arctic Cat Wildcat Trail - úplne nová dimenzia zrýchlenie, stability a ovládateľnosti. Šírka 50" (127cm).

Farby
ZelenáZelená
14.999€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Motor 700i H2

Moderný dvojvalec 700ccm s elektronickým vstrekovaním paliva je vyvinutý špeciálne pre Wildcat Trail. S výkonom viac než 60 koní a najlepším pomerom výkonu v hmotnosti.

Šírka 127cm

Výhody sú všeobecne známe: v garáži nezaberá miesto, naložite ho na bežný motocyklový príves, ale hlavne jeho úžasná obratnosť v zložitom, úzkom teréne.

Špičkové pérovanie

Nezávislé zavesenie všetkých kolies na dvojitých A-ramenách, vysoké zdvihy pérovania a športové tlmiče FOX dávajú Wildcatu Trail vynikajúce jazdné vlastnosti. Stabilitu v zátačkach zaisťuje priečne stabilizátory na prednej a zadnej náprave.

Spojka RAPID RESPONSE

Extrémnu silu motora prenáša na kolesá nová, rýchlo pracujúca automatická prevodovka Rapid Response vyvinutá v spolupráci s prestížnou americkou firmou Team Industries. Prevodovka Rapid Response s dvoma rýchlosťami do predu, spiatočkou, parkovacou polohou a účinným brzdením motorom je vôbec najrýchlejšie pracujúca automatická prevodovka súčastnosti. 

Nastaviteľný volant

Výškovo nastaviteľný volant je ďalšou exkluzívnou prednosťou strojov Arctic Cat. Dodá vám nielen pocit mimoriadneho komfortu, ale hlavne vám umožní nájsť si tú najpohodlnejšiu polohu pri riadení. Odteraz už budete mať všetky dôležité ovládacie prvky na dosah ruky. Presne ako potrebujete.