2016 Outlander MAX 650 XTP (L7E)

2016 Outlander MAX 650 XTP (L7E)

Výkon kam sa pozriete - Outlander MAX 650 XT-P je takmer synonymom výkonu! Upravená kalibrácia osvedčeného dvojvalcového motora Rotax 650 umožňuje o 7% lepší výkon ako predtým, čím opäť dokazuje jeho dominantné postavenie v tejto kategórii ... a nielen v nej. Vo výbave XT-P (Hliníkové disky BEADLOCK + špičkové tlmiče FOX Podium Performance CR2 + Navijak Warn RT30 + Ochranné rámy: zadný + predný + Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache)

To je nový predĺžený Can-Am Outlander™ MAX 650 XT-P

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene

Farby
Triple black / trojitá čiernaTriple black / trojitá čierna
Cena 15.140€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Outlander 650 svojim výkonom predstihuje dokonca aj silnejšie štvorkolky. Unikátna technológia EFI navyše umožňuje ľahké štartovanie bez dusenia a automatické prispôsobenie zmenám nadmorskej výšky. Horúcou novinkou je pokrokový posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti, ktorý znižuje namáhavosť riadenia a robí štvorkolku ovládateľnejší. Outlander je postavený na ultraľahkom a dokonale pevnom ráme SST G2 s nízko posadeným ťažiskom, má vynikajúci systém predného zavesenia s novo upravenou geometriou v podobe dvojitých A-ramien a nezávislého zadného zavesenia TTI s masívnymi vlečnými ramenami, ktoré zaisťujú ľahkú absorpciu nárazov a eliminujú opotrebovanie pneumatík , automatickú prevodovku s variátorom a možnosťou predradiť rýchlosť vpred pre bežnú jazdu, redukciu pre ťah a náročný terén, neutrál, spiatočku a parking, a v neposlednom rade najchytrejší systém pohonu všetkých štyroch kolies (4WD) na trhu Visco-Lok, umožňujúci postupné zapájanie a vysoký krútiaci moment, s ktorého pomocou sa dostanete z akýchkoľvek ťažkostí na ceste.

26-palcové radiálne pneumatiky Carlisle Badland dodávajúce stroju skvelú trakciu, vnútorné brzdové kotúče, ktoré sa postarajú o fantastickú centralizáciu hmotnosti pre lepšie ovládanie, neúprosnou silou pri brzdení a lepšou ochranu pred bahnom, štrkom a odskakujúcimi kamienkami, to všetko je zárukou plynulého riadenia a výbornej akcelerácie. Nad bezpečnosťou zaparkovanej štvorkolky bdie digitálne kódovaný bezpečnostný systém DESS, prvé štandardizované zariadenie proti krádeži na trhu. Praktické predné a zadné oceľové záhradky (kapacita 54 kg vpredu, 109 kg vzadu) s pevnou konštrukciou a veľkou úložnou kapacitou vám zase prídu vhod pri prevážaní nákladu. A aby toho nebolo málo, máme pre vás aj pár noviniek: skvele osvetlená palubná doska s vylepšeným multifunkčným digitálnym displejom vám zaistí prehľadné a zrozumiteľné informácie o motore, stavu paliva, svetiel i prípadných ťažkostiach. Nová kalibrácia stroja sa zase postará o rýchlejšie zapojenie diferenciálu Visco-Lok a rýchlejšiu reakciu stroja v klzkom teréne.
BRP sa vybláznili aj v dizajne: Outlanderu to teraz s novou prednou maskou, zbrusu novými liatymi hliníkovými kolesami alebo oceľovými ráfikmi, zadným svetlom alebo aerodynamicky tvarovanými riadidlami s vrúbkovaným povrchom pristane ešte viac ako kedykoľvek predtým.

Základná výbava:
· Motor ROTAX 650 (62hp)
· Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snšžné pásy Apache)
· Predný a zadný masívny ochranný rám
· navijak WARN RT30
· predné a zadné tlmiče FOX Podium Performance CR2
. Platforma SST G2
· Predný rýchlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4
· Magneto 625W, predné svetlomety 230W
· Hliníkové disky BEADLOCK
· Zadné zavesenie pomocou vlečných ramien typu TTI
· Agresívne radiálne pneumatiky Carlisle
. Hodiny v displeji
. 3 x brzdový kotúč s dvojpiestikovými strmeňmi
. Dvojitý okruh chladenia s dvojnásobným chladičom
. Olejový chladič
. Elektrická zásuvka pre príves