2018 Commander 1000R MAX LTD (INT)

2018 Commander 1000R MAX LTD (INT)

Je to najluxusnejšie štvormiestne SSV, aké kedy bola vyrobené? To nám povedzte vy! Že je táto mašina naozaj revolučná, o tom svedčí aj vzduchový podvozok ASC, prvý systém vzduchového odpruženia, s ktorým si môže vodič prispôsobiť výšku a tuhosť podvozku presne podľa svojho gusta. Kompresor, ktorý aktivuje nastaviteľný šesťpolohový systém ASC, možno použiť aj na dofúknutie pneumatík. Dotykový navigačný systém Montana 550 Touch je už len pomyselnou čerešničkou na torte.

Vo výbave LIMITED (Hliníkové disky 14", špičkové tlmiče FOX Podium Performance CR2 + zadný vzduchový podvozok FOX so 6-timi stupňami tuhosti s kompresorom + Navijak Warn RT45 +  Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache) + navigácia Garmin Montana 550 TOUCH, rozširujúce lemy blatníkov, predný ochranný rám...

To je nový Can-Am Commander™ 1000R MAX LIMITED

Homologizácia: Bez homologizácie a ŠPZ

Farby
Midnight blueMidnight blue
Cena 26.050€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

V sedle Commander 1000 LIM, osadeného motorom Rotax 1000 o výkone 85 koní, stačí zošliapnuť plyn a zanechať všetkých ostatných v prachu cesty. Je to jediný stroj side-by-side s nosnosťou 272 kg na trhu a napriek tomu nestráca nič zo snového výkonu a presného ovládania. Predstavuje optimálnu kombináciu športového a úžitkového vozidla, pýšiaceho sa senzačným vybavením. Teraz už sa nemusíte rozhodovať prakticky - Commander 1000 LIM vyjde v ústrety všetkým vašim rozmarom.

Mienite cestovať a občas pracovať? Tento model je robený presne pre Vás. Vedľa vynikajúceho výkonu je Can-Am Commander 1000 LIM tiež zárukou bezpečia a úplného jazdného komfortu. Vybavený jednoducho vyberateľnými posuvnými sedadlami, nastaviteľným volantom, madlami pre spolujazdca, dvojposchodovým výklopným úložným boxom, trojbodovými bezpečnostnými pásmi s poistkou, bezpečnostným kódovaným systémom DESS a ďalšími "lahôdkami", vám dovolí vychutnať si úžasný pocit z jazdy. Rovnako tak technológie ovládania a motora boli vyriešené bez najmenších kompromisov - výsledkom je zamatovo hladké riadenie a vysoký výkon motora. Plynový elektronický pedál je vybavený dvoma režimami - SPORT / NORMAL, ktoré vám umožní meniť reakciu na plyn a tým zaistí jednoduchšiu jazdu v náročnom teréne bez nepríjemného poskakovania.

Ak vás prekvapuje, že je u side-by-side vozidla možné skĺbiť motor Rotax 1000 o výkone 85 koní s futuristickým riešením zavesenia a ovládacích prvkov a to všetko v jednom balení, radšej si sadnite. Commander LIM totiž ponúka ešte oveľa viac - prečo robiť kompromisy, keď môžete mať všetko v jednom a ešte všetkým v okolí vyraziť dych?

Výbava Commander 1000R MAX LIM:
  - Výškovo nastaviteľný trojramenný kožený volant
  - Štartovanie pomocou štartovacieho tlačítka
  - Predný ochranný rám
  - Posuvná sedačka vodiča
  - 14 " ALU disky kolies
  - Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a troma režimami (MIN, MED, MAX)
  - Pneu Maxxis Bighorn 2.0
  - Vodotesná schránka pod nákladnou korbou
  - predné a zadné tlmiče FOX Podium Performance CR2
  - zadný vzduchový podvozok FOX so 6-timi stupňami tuhosti
  - navijak WARN RT45 (4500 lbs)
  - Sklopná korba
  - D.E.S.S. bezpečnostný systém proti krádeži
  - Uzamykateľná radiaca páka
  - Odnímateľná zadná torzná tyč
  - Anatomické kožené sedačky, trojfarebné
  - HSS (Half Shaft Saver)
  - Elektronický plyn
  - Tlačidlo SPORT pre pridanie 20% výkonu a zmeny reakcie plynového pedála
  - Samosvorný diferenciál Visco-Lok