2018 TRAXTER HD8 STD (T1b)

2018 TRAXTER HD8 STD (T1b)

Je to čisto nová konštrukcia SSV vozidla pre praktické využitie, ktoré je stavané na každú cestu a pri tom ešte splní vaše očakávania ako na asfalte, lesnej ceste alebo v prírode. Dodáva sa v dvoch výkonových verziách HD8 a HD10 s množstvom príslušenstva a modifikáciách DPS a XT.

Homologizácia: T1B, ŠPZ v cene

Farby
ZelenáZelená
15.000€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Motor ROTAX

S využitím dlhoročných skúsenosti v sektore "Powersports" alebo pri rozvoji leteckých motorov, výrobca BRP- Can-Am zavádza nové možnosti motorov ROTAX® HD8 a HD10 V-Twin. Zobrali sme naše veľmi uznávané motory Rotax V-Twin a nakalibrovali sme ich pre výkony Heavy-Duty t.j. tvrdú prácu. Či už na tažké práce  alebo na ťahanie prívesného vozíka sú motory HD8 50HP a HD10 72HP tie, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Navrhnuté tak, aby dodávali optimálny krútiaci moment a výkon aj pri nízkych otáčkach pre ťahanie ťažkých bremien alebo prívesu. Motor Rotax HD10 poskytuje až o 20% viac krútiaceho momentu ako najbližší konkurent a to v nižších otáčkach, ktoré najviac potrebujete pri svojej práci. Nové motory ROTAX® nepotrebujú častú údržbu, ale sú navrhnuté tak, že môžete zostať bez nutnej údržby po dobu jedného roka, alebo až 1865 míľ (3000 km) alebo 200 prevádzkových hodín. Ľahký prístup ku kľúčovým prvkom motora a dlhé servisné intervaly ocení každý užívateľ. PRO-TORQ prevodovka v sebe spája technológie, ako je systém Quick Response (QRS), poskytujúce presné zapojenie a väčší rozsah CVT variátora pre pracovné využitie pri využití pracovného prevodu - L a taktiež zaistenie optimálneho krútiaceho momentu, ktorý je optimalizovaný taktiež vetraním variátora pre plynulejší prenos výkonu. Novinkou je elektronická ochrana Electronic Belt Protection pre zachovanie dlhšej životnosti hnacieho remeňa a väčšiu odolnosť. Dôležitá súčasť je taktiež Engine Braking integrované brzdenie motorom pre hladké a predvídateľné spomalenie stroja v tažkých podmienkach.

Najlepší vo svojej triede

TRAXTER umožňuje ťahať 2,000 libier /907kg tažký náklad  a zaťaženie stroja v zadnej korbe  je až do 1000 libier  t.j. 453kg nákladu. Zapriahnutý náklad a naložená korba a stále je tu priestor pre 2 cestujúcich vďaka 1,500 librám /680 kg celkového užitočného zaťaženia stroja.

Trakčný systém a jazdné vlastnosti 

S trakčným systémom, ktorý TRAXTER má v základnej výbave sa môžete pustiť do akejkoľvek prekážky na ceste. Z trávnika do bahna, vyberte kombináciu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu terénu, môžete si vybrať 2x4 alebo 4x4 s otvoreným zadným diferenciálom, alebo uzamknutým zadným diferenciálom! V kombinácii s 10 palcovým odpružením na prednej a zadnej náprave a 11 palcami svetlej výšky, robí tento stroj schopným zdolať  najťažšie prekažky. Navrhnuté pre jazdu v úzkych prejazdoch a pracovných priestoroch, polomer otáčania je najlepší vo svojej triede a v kombinácii s dostupným dynamickým posilňovačom riadenia (DPS) a pneumatikami Maxxis Bighorn môžete získať najviac agilné side-by-side vozidlo na trhu.

Vlastnosti - výbava

Zadný cargo box je vybavený vstavaným systémom LINQ pre rýchlu výmenu systému doplnkov a príslušenstva, ako sú rôzne držadlá či pracovné príslušenstvo a nesmieme zabudnúť na samotnú úžitkovú nosnosť 453 kg! Prístrojová doska ponúka dostatok úložného priestoru pod prístrojovou doskou, prípadne úložný vodeodolný priestor medzi sedadlami pre cestujúcich a priestranný  priestor pod sedadlami a mnoho ďalšieho. 

TRAXTER je navrhnutý tak, aby ste Vy aj vaši cestujúci dosiahli zážitok z jazdy, ktorý je zameraný na komfort. Stroj je doslova nabitý inováciami v oblasti kokpitu a aj samotné nastupovanie je navrhnuté tak, aby ste s ľahkosťou vystúpili / nastúpli, pohodlné sedadlá a Versa-Pro lavica s tvarovanými hranami, k dispozícii je taktiež nastaviteľné sedadlo vodiča a sklopný volant. Novinkou v tejto triede je sklopná stredová lakťová opierka, či madlo a stupačky, takže sa cítite komfortne a pohodlne pri akejkoľvek jazde....