2017 Outlander MAX 1000R LTD (L7e)

2017 Outlander MAX 1000R LTD (L7e)

Je to tá najluxusnejšia štvorkolka, aká kedy bola vyrobená? To nám povedzte vy! Predstavujeme vám najsilnejšiu a najvšestrannejšiu štvorkolku na trhu, doslova nabitú tým najlepším vybavením pre kilometre a kilometre jazdy. Až doteraz sa mohla smelo pochváliť najsenzačnejšou výbavou na trhu - my sme sa ale rozhodli ešte niečo pridať ...

Že je táto mašina naozaj revolučná, o tom svedčí aj vzduchový podvozok ASC, prvý systém vzduchového odpruženia, s ktorým si môže vodič prispôsobiť výšku a tuhosť podvozku presne podľa svojho gusta. Kompresor, ktorý aktivuje nastaviteľný šesťpolohový systém ASC, možno použiť aj na dofúknutie pneumatík. Dotykový navigačný systém Montana 550 Touch je už len pomyselnou čerešničkou na torte.

Vo výbave LIMITED (Hliníkové disky BEADLOCK + špičkové tlmiče FOX Podium Performance CR2 + zadný vzduchový podvozok FOX so 6-timi stupňami tuhosti s kompresorom + Navijak Warn RT30 + Ochranné rámy: zadný + predný + Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache) + navigácia Garmin Montana 550 TOUCH

To je nový Can-Am Outlander™ MAX 1000 LTD

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene

Farby
Midnight blueMidnight blue
Cena 18.570€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Can-Am Outlander™ MAX 1000 LTD je poháňaný špičkovým motorom Rotax, ktorý dokáže hravo čeliť akokoľvek náročnému terénnemu dobrodružstvu a je vylepšený novinkami, ktoré povyšujú jazdu v absolútnu dokonalosť. Modely Outlander suverénne zadupávajú všetkých súperov do zeme. Vďaka prevratnej technológii Geometric Contact Control sa nemusíte obávať straty kontroly nad strojom a namiesto toho si môžete naplno vychutnávať precízne ovládanie a neporovnateľný jazdný komfort.

K razantnejšej jazde prispejú aj hliníkové kolesá s pneumatikami Carlisle, progresívny posilňovač riadenia s voliteľným režimom intenzity - 4 stupne, zadné zavesenie TTI. Brzdové kotúče, ktoré sa od diferenciálu presunuli do kolies, istia Vaše bezpečie. Plasty spoľahlivo zachytí blato aj odskakujúce kamienky. Podvozok Vám ochráni sériovo dodávaný kryt. Ak sa rozhodnete prespať mimo domova, nemusíte sa o svoju štvorkolku báť, zabudovaný systém DESS bude hore a štvorkolku ochráni. V teréne oceníte plne nastaviteľný podvozok FOX Podium.

Na túto mašinu sú všetky superlatívy krátke! Jedná sa o najvybavenejšiu sériovo montovanú štvorkolku na svete!

Základná výbava:
· Motor ROTAX 1000 (82hp)
· Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache)
· Predný a zadný masívny ochranný rám
· navijak WARN RT30
· predné a zadné tlmiče FOX Podium Performance CR2
· zadný vzduchový podvozok FOX so 6-timi stupňami tuhosti
. Platforma SST G2
· Predný rýchlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4
· Magneto 625W, predné svetlomety 230W
· Hliníkové disky BEADLOCK
· navigácia Garmin Montana 550 Touch
· Zadné zavesenie pomocou vlečných ramien typu TTI
· Agresívne radiálne pneumatiky Carlisle
. Hodiny v displeji
. 3 x brzdový kotúč s dvojpiestikovými strmeňmi
. Dvojitý okruh chladenia s dvojnásobným chladičom
. Olejový chladič
. Elektrická zásuvka pre príves