2018 Outlander MAX 1000R XT-P ABS (T3B) 2UP

2018 Outlander MAX 1000R XT-P ABS (T3B) 2UP

Každý výrobca občas urobí menšie úpravy. Tu ale každá zmena predstavuje revolúciu na trhu. Pýtali sme sa vás, čo od svojej štvorkolky očakávate. Vaše odpovede v kombinácii s kvalitou štvorkoliek Can-Am stvorili nový Outlander MAX 1000 XT-P. A že to bola premena vskutku radikálna! Vo výbave XT-P (Hliníkové disky BEADLOCK + špičkové tlmiče FOX Podium Performance CR2 + Navijak Warn RT30 + Ochranné rámy: zadný + predný + Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache)

Homologizácia T3B s ABS, biele ŠPZ, VP skupiny B

Farby
Triple black / trojitá čiernaTriple black / trojitá čierna
Cena 18.240€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Can-Am Outlander™ MAX 1000 XT-P je poháňaný špičkovým motorom Rotax, ktorý dokáže hravo čeliť akokoľvek náročnému terénnemu dobrodružstvu a je vylepšený novinkami, ktoré povyšujú jazdu v absolútnu dokonalosť. Modely Outlander suverénne zadupávajú všetkých súperov do zeme. Vďaka prevratnej technológii Geometric Contact Control sa nemusíte obávať straty kontroly nad strojom a namiesto toho si môžete naplno vychutnávať precízne ovládanie a neporovnateľný jazdný komfort.

K razantnejšej jazde prispejú aj hliníkové kolesá s pneumatikami Carlisle, progresívny posilňovač riadenia s voliteľným režimom intenzity - 4 stupne, zadné zavesenie TTI. Brzdové kotúče, ktoré sa od diferenciálu presunuli do kolies, istia Vaše bezpečie. Plasty spoľahlivo zachytí blato aj odskakujúce kamienky. Podvozok Vám ochráni sériovo dodávaný kryt. Ak sa rozhodnete prespať mimo domova, nemusíte sa o svoju štvorkolku báť, zabudovaný systém DESS bude hore a štvorkolku ochráni. V teréne oceníte plne nastaviteľný podvozok FOX Podium.

Na túto mašinu sú všetky superlatívy krátke!

Základná výbava:
· Motor ROTAX 1000 (82hp)
· Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache)
· Predný a zadný masívny ochranný rám
· navijak WARN RT30
· predné a zadné tlmiče FOX Podium Performance CR2
. Platforma SST G2
· Predný rýchlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4
· Magneto 625W, predné svetlomety 230W
· Hliníkové disky BEADLOCK
· Zadné zavesenie pomocou vlečných ramien typu TTI
· Agresívne radiálne pneumatiky Carlisle
. Hodiny v displeji
. 3 x brzdový kotúč s dvojpiestikovými strmeňmi
. Dvojitý okruh chladenia s dvojnásobným chladičom
. Olejový chladič
. Elektrická zásuvka pre príves