2019 Outlander 450 DPS

2019 Outlander 450 DPS

Sila, spoľahlivosť a ovládateľnosť určená pre všetky off-road jazdy. S najnižšou dostupnou cenu v histórii. Vo výbave DPS (Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache)

To je Can-Am Outlander™ 450 DPS

Homologizácia: pre 1 osobu, ŠPZ v cene

Farby
OranžováOranžová
Cena 8.599€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Outlander 450 je jednotkou vo svojej kategórii - čo do výkonu, prevedenia i kvality. Jednovalcový, kvapalinou chladený motor Rotax s obsahom 450 ccm sa vďaka technológii HO (High Output) vyznačuje vynikajúcim výkonom a vytrvalosťou, čo ho činí najsilnejším motorom v tejto triede.

Revolučná technológia odolného a neskutočne ľahkého ochranného rámu SST s nízko posadeným ťažiskom, 25-palcové radiálne pneumatiky Carlisle, dodávajúce stroju skvelú trakciu, vnútorné brzdové kotúče, ktoré sa postarajú o fantastickú centralizáciu hmotnosti pre lepšie ovládanie, neúprosnou silu pri brzdení a lepšiu ochranu pred bahnom , štrkom a odskakujúcimi kamienky, to všetko je zárukou plynulého riadenia a výbornej akcelerácie. Takmer za akýchkoľvek podmienok sa môžete spoľahnúť na perfektnú citlivosť a ovládateľnosť stroja. Nad bezpečnosťou zaparkovanej štvorkolky bdie digitálne kódovaný bezpečnostný systém DESS, prvé štandardizované zariadenie proti krádeži na trhu.

Svojich konkurentov hravo predstihne aj čo do technológie - má vynikajúci systém ultraľahkého predného zavesenia MacPherson, zaisťujúci hladkú a pohodlnú jazdu, a nezávislého zadného zavesenia TTI s masívnymi vlečnými ramenami, ktoré je zárukou jednoduchej absorpcie nárazov a eliminácie opotrebenia pneumatík, automatickú prevodovku s variátorom a možnosťou predradiť rýchlosť vpred pre bežnú jazdu, redukciu pre ťah a náročný terén, neutrál, spiatočku a parking, a v neposlednom rade najchytrejší systém pohonu všetkých štyroch kolies (4WD) na trhu Visco-Lok, umožňujúci postupné zapájanie a vysoký krútiaci moment, s ktorého pomocou sa dostanete z akýchkoľvek ťažkostí na ceste.

BRP sa vybláznili aj v dizajne: Outlanderovi to teraz s novou maskou pre lepšie prúdenie vzduchu do chladiča, zadným svetlom, oceľovými ráfikmi či aerodynamicky tvarovanými riadidlami s vrúbkovaným povrchom pristane ešte viac ako kedykoľvek predtým. Keď navrch pridáte ešte praktické predné a zadné oceľové záhradky (kapacita 45 kg vpredu, 90 kg vzadu) s pevnou konštrukciou a veľkou úložnou kapacitou a ďalšie vybavenie, zistíte, že Outlander 450 nemá konkurenta.

Základná výbava:
· Motor ROTAX 450 (38hp)
· Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snšžné pásy Apache)
. Platforma SST G2
· Predný rýchlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4
· Magneto 500W
· Hliníkové disky
· Zadné zavesenie pomocou vlečných ramien typu TTI
· Agresívne radiálne pneumatiky Carlisle
. Hodiny v displeji
. 3 x brzdový kotúč s dvojpiestikovými strmeňmi
. Dvojitý okruh chladenia s dvojnásobným chladičom
. Olejový chladič