Gladiator Z8 EFI 25 anniversary EPS

Gladiator Z8 EFI 25 anniversary EPS

Superštýlová výkonná "buggy" v extra limitovanej edícii! CF Moto oslávilo 25 rokov od svojho založenia a pri tej príležitosti vydalo jedinečnú výročnú edíciu svojho aktuálne najsilnejšieho stroja - Gladiator Z8 25 anniversary! Už aj tak vydarený a dizajnovo nesmierne atraktívny stroj dostáva v tejto edícii úplne jedinečné dizajnové úpravy, ktoré zaiste pritiahnu pozornosť nielen vášho suseda! Športovo - úžitková 4x4 "buggy" so špičkovým dvojvalcovým vidlicovým motorom s obsahom 800 ccm a o skvelom výkone 63 HP je tu pre vás!

GLADIATOR Z8 EFI 25Th Anniversary, dopredaj homologizácia L7e :  11.699 € s DPH + 72€ registrácia End of series
GLADIATOR Z8 EFI 25Th Anniversary, homologizácia T3 :  12.249 € s DPH

Za príplatok ...
Elektrický navijak :             190 € s DPH
Posilovač riadenia EPS :       750 € s DPH
Plastová strecha :                  190 € s DPH
Predné sklo :                          190 € s DPH
Tlmiče ELKA St.1 :                  750 € s DPH

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene

Farby
ČervenáČervená
ČiernaČierna
Cena 11.699 (nedostupné)€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Výročný model najväčšieho Gladiatora prináša punc jedinečnosti a luxusu. Vkusné dizajnové doplnky a úpravy urobili z už tak atraktívneho stroja dizajnovú lahôdku, ktorá svojmu majiteľovi zaistí istotu originality. Mohutný, úplne novo koncipovaný podvozok Gladiator Z8 EFI V-TWIN, je vybavený nezávislým zavesením všetkých kolies, odpružením pomocou nových špičkových nastaviteľných nitrogenových tlmičov (voliteľne špičkovými kanadskými tlmičmi ELKA st.1!) s upravenými priečnymi stabilizátormi a dlhými pevnými ramenami. Toto nové moderné špičkové odpruženie s vysokými zdvihmi zaisťuje absolútne komfortnú, pohodlnú, stabilnú a bezpečnú jazdu vo veľkých terénnych nerovnostiach aj vyšších rýchlostiach.
Silný motor, 4x4 s uzávierkou, pohodlné športové sedadlá či priestranná korba z kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu, kam sa dá umiestniť aj objemný náklad, kanistre, či zásoby, to všetko si priamo hovorí o riadnu adrenalínovú expedíciu! Gladiator Z8 EFI V-TWIN je už v základnej cene vybavený špičkovými nitrogénovým nastaviteľnými tlmičmi, kvalitnými 14 "hliníkovými kolesami, odolnými šestiplátnovými pneu, homologovaným ťažným zariadením, bezpečnostnými 3-bodovými pásmi, LED svetlami či multifunkčným displejom.

 

Limitovaná edícia tiež môže byť voliteľne vybavená skvele fungujúcim posilňovačom riadenia (EPS), ktorý pridáva štvorkolke ďalšiu úroveň komfortu a uľahčuje riadenie ako v ťažkom teréne, pri pracovnom vyťažení tak aj pri expedičných či len rekreačných cestách.

DARČEK NAVYŠE v hodnote 100 € - špičková ochranná plachta s výročnou grafikou špeciálne pre SSV Gladiator Z8, dosky na doklady a originálne číslovaná edičná ID karta, to všetko vyhotovené v exkluzívnom edičnom dizajne!