2018 Maverick Trail 800 DPS (INT)

2018 Maverick Trail 800 DPS (INT)

Prvý Can-Am Side by Side sa šírkou len 127cm, ktorú kedy Can-Am vyrobil. Novinka Can-Am Trail prichádza dobiť slovenský trh Side-By-Side! Cenovo najdostupnejší Maverick všetkých čias.

Tento model je navyše vybaveným trojstupňovým posilovačom riadenia DPS tak, ako sme zvyknutí u iných modelov z produkcie Can-Am.

Homologizácia: Bez homologizácie a ŠPZ

Farby
Žlto/čierna
13.390€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Hlavné črty nového Maverick TRAIL
Prvý Can-Am Side by Side so šírkou len 127cm, ktorú kedy Can-Am vyrobil. So šírkou 50 palcov rozširuje Can-Am Maverick Trail vaše jazdecké obzory. Nejaká konkurencia? Ani náhodou. Výkon, odpruženie a stabilita, to sú tromfy, ktoré posúvajú Can-Am Maverick Trail ďaleko pred konkurenciu. A tiež jazda s ním je ďaleko zábavnejšia. Motor Rotax V-Twin dvojvalec, vodou chladený - má výkon 51 koní pri modeli 800 a 75 koní pri modeloch 1000. Poráža tak konkurenciu nielen absolútne, ale aj v pomere výkonu a hmotnosti. Can-Am Maverick Trail - úplne nová dimenzia zrýchlenia, stability a ovládateľnosti.

Toto nie je zmenšený Maverick X3 alebo zväčšený Outlander, toto je Maverick Trail. S jeho dvoma cestujúcimi v jeho strede, kompletne ergonomický kokpit, ktorý bol navrhnutý tak, aby vytvoril nikdy predtým videný priestor pre cestujúceho, pri zachovaní schopnosti pretiahnuť sa dolu úzkou lesnou cestou.
S Rotax motorom, Can-Am hnacím ústrojenstvom, Ergo-Lok kokpitom, a pokročilému nastaveniu podvozku, je Maverick Trail určený pre všetkých vodičov, ktorí si chcú jazdu naozaj užiť. Nastaviltelný volant, komplexný multifunkčný digitálny displej sú všetko, čo budete potrebovať.

Základné vlastnosti

Motor Rotax ACE 800 v-twin pripravený na nadčasy: nová prevodovka CVT so systémom rýchlej reakcie quick response system t (qrs-t) cvt a voliteľný pohon 2/4 kolies s predným diferenciálom visco-lok s automatickým uzamykaním.

Vezmite do rúk opraty: nastaviteľné ovládanie náklonu, volant s hrubým lemom a komplexný multifunkčný digitálny displej, to je všetko, čo budete potrebovať – v prípade potreby s elektronickým ovládaním zjazdu z kopca. Predné zavesenie kolies s dvojitými trojuholníkovými ramenami a zadné zavesenie kolies tta-t, navrhnuté na jazdu po horských trasách, ponúkajú spoločne zdvih vpredu 25,4 cm (10 palcov) a 26,7 cm (10,5 palca) vzadu.

Telom a duchom: celý kokpit ergo-lok je tvarovaný tak, aby vznikol nevídaný priestor pre pasažierov a aby sa vozidlo stále dokázalo pretlačiť stiesnenými cestičkami a úzkymi chodníkmi.

Zaistený a naložený: Desať. práve toľko rýchloupínacích bodov LINQ je zabudovaných vo vozidle maverick trail. Môže sa to zdať prehnané, no my vieme, čo toto vozidlo typu side-by-side dokáže – a že budete chcieť využiť každý jeho centimeter.

Jednoducho nezameniteľný: jeho štýl a funkčnosť sú dve neoddeliteľné kategórie, charakteristický podpis DNA can-am je vyrytý do 127 cm (50 palcov) širokých ramien. Od 55 W svetlometov po zadné led svetlá, cez zabudovaný bezpečnostný rám až po úložný priestor s kapacitou 136 kg (300 libier).

Tvárou v tvár: Maverick Trail je dobre vystrojený a obrnený, a to od profilovaného oceľového rámu až po integrovaný predný oceľový nárazník a lisované celoplošné klzné dosky.

Bez nutnosti zábehu: Maverick Trail sa predáva priamo z výroby s jednoročnou prevádzkou – v závislosti od vášho jazdného štýlu – pred prvou naplánovanou údržbou.