AJP PR7 650 Adventure

AJP PR7 650 Adventure

Žiaden cieľ už nebude ďaleko a nedostupný... Pripravte sa na novú éru dobrodružstva!!! Race kit obsahujúci: ostrú riadiacu jednotku, otvorený karbónový airbox, kompletný výfukový systém od DOMA Racing  - výkon moto je potom cca 62 HP !

Farby
BielaBiela
10.720€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Jedinečný Adventure motocykel, ktorý je pripravený na hobby rally alebo cestovať cestou necestou ..

AJP PR7 je štíhle stavby s dlhším rázvorom zabezpečujúce vysokú stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach. Veľké zdvihy tlmičov predurčujú, že je pripravená aj pre veľmi ťažký terén. Nádrž pod sedlom motorky zaručuje perfektnú centralizáciu hmoty a tiež dojazd veľa cez 300km pri normálnom režime jazdy. Váha motorky bez benzínu je cca 145-8 kg podľa výbavy. prevodovka obsahuje 6 rýchlostných stupňov. Motor je rokmi osvedčený držiak a ťahúň z Husqvarny TE 630 poupravené pre prevádzku v PR7 a vyrábaný v talianskej továrni SWM. Vstrekovanie paliva zaručuje bezproblémový chod a bleskovú odozvu na pridanie plynu.

Motocykel je ponúkaný kompletne vybavený vr. krytu motora a navigačného prístroja s Android systémom, kokpitu, držiaku a krytov páčok.

PR7 je unikátny stroj pre ozajstná dobrodružstvo a zároveň dokáže byť spoločníkom pre každý deň.

Široká ponuka príslušenstva vr. držiakov hliníkových kufrov!

Výmena olejovej náplne je tu stanovená na 5000 - 6000 km.

Motocykel vr. záruky 24 mesiacov.

Možno dokúpiť RACE KIT - ladený výfukový systém DOMA Racing, airbox a iná riadiaca jednotka !! s týmto setupom produkujem PR7 viac ako 61 koní výkonu o ktorých brzdeniu sa starajú kotúče GALFER a pancierové hadice už v základe.