SCRAMBLER 1000 XP (T3B)

SCRAMBLER 1000 XP (T3B)

Scrambler XP 1000 najvýkonnejší stroj na trhu! Výkon 89 HP spolu s výkonným podvozkom FOX PODIUM X2 vytvárajú to najlepšie čo je na trhu ATV.

Farby
ČervenáČervená
14.450€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

MOTOR

Výkonný štvortaktný motor PROSTAR 1000 s výkonom 89 PS, ktorý predstavuje generáciu nového srdca pre Scrambler. Základom mu bol jeho dvojník zo série Scrambler 850 s účinnejším vstrekovaním. Je vybavený 270 stupňovým osadením kľukového hriadeľa a vyťažovacími hriadeľmi, ktoré pridávajú motoru silu a neuveriteľne ľahký chod bez vibrácií...

DVA VÝFUKY

Úplne nové výfuky z nerezovej ocele vytvárajú ohromný zvukový efekt a nárast výkonu pre maximálny zážitok z jazdy.

POHON VŠETKÝCH KOLIES - ON - DEMAND TRUE

AWD SYSTÉM NA POŽIADANIE

Legendárny systém prešiel na takmer všetky Polaris® Off-road vozidlá, na požiadanie budete mať systém AWD aj Vy. Pohon všetkých kolies eliminuje dohady o tom, či si zaobstarať 4WD či 2WD. Jediné, čo musíte urobiť, je sedieť a užívať si jazdu.

VÝKONNÉ PNEUMATIKY

Exkluzívne pneumatiky špeciálne navrhnuté pre športový / rekreačný terén majú priemer 14" a ich dezén maximalizuje trakciu v akomkoľvek teréne.

NOSIČE

Potrebujete stroj na celodenné jazdenie alebo dlhšie výlety? Predný a zadný nosič Vám zaručí dostatočný priestor (34 kg) na to, aby ste na štvorkolke odviezli čo potrebujete.

TLMIČE FOX PODIUM X 2.0

Prémiové tlmiče FOX PODIUM X 2.0 sú spárované na legendárnom Polaris nezávislom zavesení odpruženia IRS. Tento systém zaručuje nezabudnuteľný pocit z jazdy v pozítivnom zmysle slova, či už zrýchlujete, prekonávate nerovný povrch, alebo prechádzate rovinky - vždy sa budete cítiť pohodlne.

SYSTÉM EPS ( electronic power steering )

Modely s označením EPS sú vybavené posilňovačom riadenia, ktorý môže zaujať najmä silou o 30 % väčšou ako býva u konkurenčných produktov. Výhodou je, že posilňovač má funkciu Variable Assist umožňujúcu ľahšie zatáčanie v pomalších rýchlostiach a väčšiu tuhosť riadenia vo vyšších rýchlostiach. Súčasťou posilňovača je aj odolný bezakumulátorový motorček s nízkou spotrebou energie, ktorý posilňovaču dodá viac krútiaceho momentu. Celá konštrukcia posilňovača sa skladá iba z jedného vonkajšieho kusa, má teda dlhú životnosť a spoľahlivosť. V súčasnej dobe sa jedná o najlepší systém posilňovača riadenia na trhu

ERGONÓMIA PRE VAŠE POHODLIE

S motorom otočeným o 90 stupňov sa uvoľnil priestor pre kolená a členky. Užší posed je príjemnejší a znižuje únavu nôh.

SVETLÁ VÝŠKA SKORO 30 cm

Čisto a ladne cez väčšie kamene, diery, ľahšie v ryhách a koľajniciach. Dá sa dostať tam, kde ostatní už nemôžu. Svetlá výška 11,5´ palca. 

TVAROVANÉ ŠPORTOVÉ SEDADLO

Sedadlo navrhnuté s dôrazom na odstránenie bolesti a strnulosti svalov z dlhej jazdy plní svoju funkciu na sto percent.