SPORTSMAN ACE

SPORTSMAN ACE

PREČO SPORTSMAN ACE? Revolučný nový Polaris® SPORTSMAN ACE™ je sit-in vozidlo, ktoré vás stavia do stredu dobrodružstva ako nikdy predtým.

Farby
ČiernaČierna
10.850€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

PLYNULÝ SPOĽAHLIVÝ VÝKON

Výkonný motor 32 HP PROSTAR ponúka úspornejší výkon bez vibrácií, napájanie s vnútorným protiprúdom vyvažovacieho hriadeľa, dvojitými vačkami a 4 ventilmi na valec, zatiaľ čo elektronické vstrekovanie paliva presne dodáva palivo.

AWD SYSTÉM NA POŽIADANIE

Legendárny systém prešiel na takmer všetky Polaris® Off-road vozidlá, na požiadanie budete mať systém AWD aj Vy. Pohon všetkých kolies eliminuje dohady o tom, či si zaobstarať 4WD či 2WD. Jediné, čo musíte urobiť, je sedieť a užívať si jazdu.

MNOHO ÚLOŽNÝCH PRIESTOROV

Sportsman ACE má ako väčšina off-road vozidiel Polaris veľké úložné priestory. S integrovaným predným úložným priestorom a vysokokapacitným nákladným boxom môže ACE viezť až 163 kg.

ZADNÝ BOX

Nákladné kapacity nového ACE sú tak rozmanité ako samotný stroj. S technológiami Polaris je možné viezť takmer akýkoľvek náklad jednoducho a bezpečne.

ŤAŽNÁ KAPACITA 680 KG

Nový Sportsman ACE je schopný utiahnuť bremeno ťažké až 680 kg!

POHODLIE SxS, STROJ ACE

Revolučný nový dizajn Polaris® SPORTSMAN ACE™ kombinuje svižné ATV s bezpečnosťou a pohodlím side-x-side. Kompaktné, pohodlné a centralizované miesto na sedenie vás spojí priamo so strojom pre dokonalý zážitok z jazdy.

NEZÁVISLÉ ZAVESENIE ZADNÝCH KOLIES

Plne nezávislé zavesenie zadných kolies poskytuje 9,5" chod pre terénne jazdy. Vysoko výkonné zadné tlmiče umožňujú ľahko nastaviť predpätie, takže si ich môžete prispôsobiť priamo podľa Vašich potrieb.

ĽAHKÉ NASTUPOVANIE I VYSTUPOVANIE

Kokpit stroja ACE umožňuje ľahký nástup aj výstup ako žiadny iný stroj tohto druhu.

LUXUSNÉ SEDADLO

Sportsman ACE je vybavený luxusným koženým sedadlom, z ktorého už nikdy nebudete chcieť vyliezť.

NASTAVITEĽNÉ SEDADLO A VOLANT

Zatiahnite za páku a nastavte si volant a sedačku podľa Vašej potreby.