SPORTSMAN 800 BIG BOSS 6X6 H.O. FOREST

SPORTSMAN 800 BIG BOSS 6X6 H.O. FOREST

Polaris Sportsman BigBoss je ten najdokonalejší pracant s perfektnou ťažnou silou medzi ATV!

Farby
ZelenáZelená
14.950€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Pohon všetkých kolies On - Demand True

Jedná sa o systém automaticky regulujúci pohon na všetky alebo dve kolesá. Pohon všetkých kolies sa automaticky zapne, keď je potrebný aj pohon predných kolies. Akonáhle nie je pohon všetkých kolies potrebný, systém prepne späť do režimu 2WD, kedy sú hnané iba zadné kolesá. Pohon kolies nesúci názov On - Demand True, je stále najlepším automatickým systémom pohonu všetkých kolies na trhu.

Nezávislé zavesenie zadných kolies IRS

Štvorkolky Sportsman boli ako prvé na svete vybavené zavesením IRS. Zavesenie IRS bolo jedným zo základných vlastností strojov Sportsman a prispelo tým k veľkej popularite týchto štvorkoliek.
Aj u tohto modelu sa objavuje pevná, trvanlivá a osvedčená konštrukcia so zdvihom 24,1 cm. Tým sa minimalizujú náklony a zaručuje sa plynulosť jazdy, kedy kolesá krásne kopírujú terén a sedlo zostáva v jednej rovine. Svetlá výška o rozmere 28,6 cm vám umožní vydať sa aj do náročnejšieho terénu.

Motor

Motor 800 EFI dosahuje výkon 54 PS a bol posunutý o 7,8 cm dozadu oproti predchádzajúcemu modelu z roku 2010. Vzniknuté posunutie umožňuje ľahšie zatáčanie a možnosť vylepšiť celkové ovládanie štvorkolky. Vďaka vysokej ťažné kapacite a svetlej výške nadväzuje tento Sportsman na najlepšiu éru svojich predchodcov.

Zdvihnutý chladič

Chladič bol vďaka novej konštrukcii zdvihnutý o 7,6 cm a naklonený dozadu. To nám zaručuje lepšiu ochranu voči nečistotám.

Dizajn a systém Lock & Ride

Štvorkolka nás na prvý pohľad upúta väčším nájazdovým uhlom, ktorý umožní vodičovi lepší výhľad pred sebou. Zaujímavá je tiež nová konštrukcia čela štvorkolky výrazná svojim dravým vzhľadom. Systém nosičov Lock & Ride nám zase umožňuje jednoduchú manipuláciu s nákladom.

Ochranné kryty z ocele

Masívne kryty, ktoré sú navarené na podvozku štvorkolky pôsobia ako skvelý ochranný prvok. Zároveň zvyšujú tuhosť celého stroja čo uľahčuje jeho riadenie.

Príslušenstvo

Séria príslušenstva lock & ride ponúka široký rad všestranného príslušenstva, ktoré namontujete alebo odmontujete v sekunde. Ďalej aj rad ochranných rámov, prídavných kufrov a príslušenstvo typu - pluhy, pásy, navijáky.

  • Motor je posunutý dozadu a tým aj celkové ťažisko, čo prináša vylepšené rozloženie hmotnosti
  • Zníženie hmotnosti o 13 kg
  • Použitá osvedčená prevodovka z modelu X2
  • Predný nájazdový uhol 90 st
  • Zníženie hlučnosti prevodovky
  • Zmodernizované ložiská a čapy kolies