Gladiator UTV 550 EFI

Gladiator UTV 550 EFI

Úplne nové moderné cenovo nesmierne atraktívne pracovné UTV z produkcie CF MOTO. Osvedčená technika navrhnutá na maximálny pracovný výkon. Špičková nákladná štvorkolka.

Za príplatok ...
Elektrický navijak :             190 € s DPH
Posilovač riadenia EPS :       750 € s DPH
Plastová strecha :                  190 € s DPH
Predné sklo :                          190 € s DPH
Sada ALU diskov 14" :           340 € s DPH

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene

 
 
Farby
ČiernaČierna
ModráModrá
Cena 8.999€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Základom stroja Gladiator 550 UTV je masívny vysoko odolný oceľový podvozok disponujúci nezávislým zavesením všetkých kolies s výborne zladenými široko nastaviteľnými tlmičmi. Pohonnou jednotkou je úplne nový, vysoko spoľahlivý úsporný jednovalcový motor s obsahom 500 ccm s EFI plnením Bosch a vysokým krútiacim momentom 46 Nm. Špičkový kanadský variátor CV Tech prenáša vyšší krútiaci moment tohto nového motora a samotná neprítomnosť spojky má za následok aj výrazne rýchlejší nástup akcelerácie! Tak toto je nový Gladiator UTV 550, ktorý je dokonca silnejší než pôvodná "šesťstovka" UTV 630! Jasné pracovné zaradenie stroja podporuje tiež skvelá motorová brzda.

Pohon 4X4 s uzávierkou, obrovská svetlá výška, skvelé jazdné vlastnosti, elegantné 14 "plechové kolesá, viac plátnové odolné pneu, priestranná sklopná korba s praktickými okami, navijak 3500 libier (voliteľné), bohaté úložné priestory, LED svetlá, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo, plastové strecha a predné čelné sklo (voliteľné), bočné dvere, bezpečnostné pásy - to sú atribúty, ktoré z Gladiatora UTV 550 EFI robia najvšestrannejšieho pomocníka, akého ste si mohli priať v danej cenovej skupine!

Gladiator UTV 550 EFI je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestne vozidlo pre vodičské oprávnenie skupiny B1 (automobil). Ako tradične je u strojov rady Gladiator exkluzívna trojročná záruka na celý stroj a tiež doživotná továrenská záruka na rám stroja.