RZR 1000 XP 4 EPS (T1B)

RZR 1000 XP 4 EPS (T1B)

111 HP to je úplne nový PROSTAR 1000 - najsilnejší motor ponúkaný v SxS, najrýchlejšia akcelerácia akú možno s 4-miestnym RZR dosiahnuť.

Homologizácia: T1B, ŠPZ v cene

Farby
ČiernaČierna
25.080€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

111 HP

Úplne nový PROSTAR 1000 - najsilnejší motor ponúkaný v SxS, 111 koní a najrýchlejšia akcelerácia, akú možno s 4-miestnym RZR dosiahnúť.

87 OKTANOV

Pohodlne na 87 oktánovom benzíne. Efektívne navrhnuté spaľovacie komory, optimalizované prúdenie vody a vzduchu pre maximálne chladenie

KRIVKA KRÚTIACEHO MOMENTU

Úplne nový motor PROSTAR 1000 prináša bezkonkurenčný krútiaci moment, ktorý je poznať v akomkoľvek teréne a to aj so 4 cestujúcimi.

DLHÝ RÁZVOR

Dlhý rázvor pre plynulú jazdu aj so štyrmi osobami. RZR XP 4 1000 má moderné odpruženie a dlhé telo pre pohodlné rodinné cestovanie. Získate maximálnu kontrolu nad vozidlom so 16" predným odpružením a 18" zadným odpružením. Užite si pokojnú a pohodlnú jazdu.

TLMIČE

Exkluzívne tlmiče Walker Evans s citlivými ihlami. Sofistikovaná technológia tlmičov zabezpečuje maximálnu kontrolu nad Vaším vozidlom a poskytuje maximálny možný výkon - bez ohľadu na terén či počet pasažierov.

TUNING

Ľahko nastaviteľné tlmiče. Veľký zdvih a nastaviteľné 16 polohové tlmiče pre perfektnú jazdu. S touto novou technológiou bude každá Vaša jazda úplne plynulá

VYSOKÝ VÝKON AWD

Nový, vysoko výkonný systém AWD pre pohon všetkých štyroch kolies Vám pomôže udržať vozidlo v pokoji aj v tom najťažšom teréne.

NOVÝ ULTRA SILNÝ RÁM

Úplne nový rám pre lepšiu ovládateľnosť. Nová kabína so športovým štýlovým vzhľadom je v hornej časti znížená o 3,5" oproti RZR 4 900. Úplne nový podvozok je vyrobený z oceľových trubiek, čo znižuje pružnosť o 20%, to udržuje vozidlo stabilnejšie pri zatáčaní.

ÚPLNE NOVÁ PREDNÁ KABÍNA

Úplne nová predná kabína vyvinutá pre väčší komfort a pohodlie ako vodiča, tak i spolujazdcov. Nový interiér, nastaviteľný volant, úložné priestory, nastaviteľné predné sedadlá a veľa ďalších vychytávok, ktoré celkom iste ocení každý cestujúci.

NOVÉ ZADNÉ SEDADLÁ

Novo vyvinutá kabína zameraná na pohodlie pre všetkých cestujúcich. Komfortné sedadlá, viac miesta pre nohy, LED podsvietené podlahy, držiaky nápojov, 12 V zásuvky a mnoho ďalšieho.