RZR 1000 XP EPS (T1B)

RZR 1000 XP EPS (T1B)

STRECHA + 1/2 PLEXIŠTIT + NAVIJAK = ZDARMA
Novinka od Polaris, najvýkonnejšie Side by Side v XP edícií. Výstižnejšie povedané 111 HP v maximálnej výbave. V roku 2014 získal tento model v ankete Motocykel 2014 v kategórií Quad 1.miesto...

Homologizácia: T1B, ŠPZ v cene

Farby
Bielo/čierno/červená
21.050€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

111 HP PROSTAR 1000

Úplne nový PROSTAR® 1000 - najsilnejší motor ponúkaný v SxS, 111 koní a najrýchlejšia akcelerácia, akú možno v RZR dosiahnúť. Úplne nový motor PROSTAR® 1000 prináša bezkonkurenčný krútiaci moment, ktorý je poznať v akomkoľvek teréne.Bezkonkurenčné zrýchlenie. Najsilnejší motor medzi SxS.Pohodlne na 87 oktánovom benzíne. Efektívne navrhnutá spaľovacia komora, optimalizované prúdenie vody a vzduchu pre maximálne chladenie.

ZAVESENIE PRE MAXIMÁLNU KONTROLU

Najpokročilejšie zavesenie pre ľahké ovládanie a hladkú jazdu pri akejkoľvek rýchlosti. Dvojité pružiny, 16" odpruženie vpredu, 18" odpruženie vzadu. Rázvor 90", dvojité pružiny, 16 nastaviteľných polôh. Exkluzívne Walker Evans odpruženie, ktoré ľahko pohltí všetky nerovnosti a zaistí tak pokojnú jazdu. 2,5" ľahko nastaviteľné telo tlmičov. Nové 29" kolesá Maxxis Bighorn a 13" svetlej výšky Vám zabezpečí plynulejšiu jazdu a Vy si tak budete môcť vychutnať príjemnú prechádzku.

POHON

Doprajte si pohodlnejšiu jazdu v teréne. Nový systém AWD ponúka rýchlejšie zapojenie všetkých štyroch kolies a vysoký krútiaci moment. To Vám v zákrutách pomôže pre ultra presné ovládanie. Štandardné EPS a mrštný 18" polomer otáčania umožňuje lepšiu ovládateľnosť pre vodiča.

VÝBAVA

Jednou rukou ovládateľné, bezpečné, robustné. To sú nové dvere priamo z výroby. Nový interiér, viac miesta pre nohy, polohovateľné sedadlá vodiča aj spolujazdca. Nová technológia Dryseat proti vlhkosti. Vysoko výkonný volant s nastaviteľným naklonením. Stúpačky pre vodiča i spolujazdca. LED osvetlenie interiéru.Drenážne otvory pre ľahkú umývateľnosť.