RZR 1000 XP EPS TURBO (T1B)

RZR 1000 XP EPS TURBO (T1B)

Úplne nový PROSTAR® 1000 - najsilnejší motor ponúkaný v SxS 168HP Polaris ProStar®. Preplňovaný motor s integrovaným turbodúchadlom je špeciálne postavený tak, aby dostal extrémny výkon na úplne novú úroveň.

Homologizácia: T1B, ŠPZ v cene

Farby
OranžováOranžová
26.050€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Najrýchlejšia akcelerácia, akú možno v RZR dosiahnúť. Úplne nový motor PROSTAR® 1000 prináša bezkonkurenčný krútiaci moment, ktorý je poznať v akomkoľvek teréne. Bezkonkurenčné zrýchlenie. Najsilnejší motor medzi SxS, výkon 168 PS. Pohodlne na 87 oktánovom benzíne. Efektívne navrhnutá spaľovacia komora, optimalizované prúdenie vody a vzduchu pre maximálne chladenie.

MODERNIZOVANÉ CHLADENIE VZDUCHU

Pre RZR XP Turbo je k dispozícii úplne modernizovaný systém chladenia vzduchu kvapalinou pre konzistentný výkon pri všetkých teplotách.

NEPREKONATEĽNÁ AGILITA

RZR XP Turbo EPS je športové side-by-side s najlepšou ovládateľnosťou, pretože má najviac citlivé chovanie na ovládanie vodičom a odozvu z terénu a poskytuje bezkonkurenčnú flexibilitu v každom stave.

ZAVESENIE PRE MAXIMÁLNU KONTROLU

Najpokročilejšie zavesenie pre ľahké ovládanie a hladkú jazdu pri akejkoľvek rýchlosti. 

V kombinácii s technológiou Shock FOX Podium Internal Bypass RZR XP Turbo má predný a zadný stabilizátor, ktoré dramaticky znižujú nakláňanie karosérie a zlepšujú jazdné vlastnosti a komfort pri jazde cez rôzne prekážky.

FOX BYPASS SHOCKS TECHNOLÓGIA

Tlmiče FOX s technológiou Internal Bypass Shocks využívajú 5 progresívnych zón na tlmenie od malých až po veľké rázy.

POHON

Doprajte si pohodlnejšiu jazdu v teréne.Nový systém AWD ponúka rýchlejšie zapojenie všetkých štyroch kolies a vysoký krútiaci moment. To Vám v zákrutách pomôže pre ultra presné ovládanie.Štandardné EPS a mrštný 18" polomer otáčania umožňuje lepšiu ovládateľnosť pre vodiča.

RÁZVOR A VÝŠKA - ŠPIČKA VO SVOJEJ TRIEDE

RZR XP Turbo je postavené na 90-palcovom rázvore s 13,5 palcovou svetlou výškou.

ŠPIČKOVÁ BRZDNÁ SILA

RZR XP Turbo EPS má špičkový brzdný výkon najlepší na trhu - vylepšené obloženie, 248mm kotúče s ventiláciou.

VÝBAVA

Jednou rukou ovládateľné, bezpečné, robustné. To sú nové dvere priamo z výroby. Nový interiér, viac miesta pre nohy, polohovateľné sedadlá vodiča aj spolujazdca. Nová technológia Dryseat proti vlhkosti.Vysoko výkonný volant s nastaviteľným naklonením. Stúpačky pre vodiča i spolujazdca. LED osvetlenie interiéru. Drenážne otvory pre ľahkú umývateľnosť.

CENTROVANÉ UMIESTNENIE KOKPITU

Každý RZR je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval vodičovi a spolujazdcovi čo najviac osviežujúcu, pohodlnú jazdu.Pre lepšie nastavenie polohy vodiča RZR XP Turbo má nastaviteľné sedadlá a použitý nový uhol sedačky pre pohodlnejší zážitok z jazdy. Kokpit RZR XP Turbo ponúka najväčší komfort a pohodlie v triede RZR. High Performance volant s 10-polohovou nastaviteľnosťou a stredný odkladací box s držiakom mobilného telefónu, všetko na dosah...

Polaris Engineered Príslušenstvo je navrhnuté pre vozidlo tak, aby zabezpečovalo najvyššiu kvalitu dizajnu, pohodlnú integráciu a rozširujúce funkcie. Prispôsobenie vozidla vašim predstavám zabezpečuje viac ako 145 doplnkov, takže je z čoho vyberať. Všetko je určené špeciálne pre RZR® XP TURBO.