RZR S 900 (T1B)

RZR S 900 (T1B)

Len preto, že RZR 900 je 50” široký neznamená, že šetrili na výkone. Je vybavený motorom 75 HP ProStar®. S Hallmark ProStar® funkciami, ako sú dvojité horné vačky, 4 ventily na valec a elektronické vstrekovanie paliva sme zvýšili krútiaci moment o 14% a zvýšenie HP o 40% oproti RZR 800.

Homologizácia: T1B, ŠPZ v cene

Farby
ModráModrá
19.220€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

MOTOR PROSTAR 75 HP

Len preto, že RZR 900 je 50" široký neznamená, že šetrili na výkone. Je vybavený motorom 75 HP ProStar®. S Hallmark ProStar® funkciami, ako sú dvojité horné vačky, 4 ventily na valec a elektronické vstrekovanie paliva sme zvýšili krútiaci moment o 14% a zvýšenie HP o 40% oproti RZR 800.

NAJRÝCHLEJŠIE ZRÝCHLENIE

0-40 mph za 3,76 sekundy je možné len s motorom 75 HP ProStar®.

VYNIKAJÚCE ODPRUŽENIE

S 10" chodom odpruženia v prednej i zadnej časti Vám dodá presne tú pohodlnú jazdu, ktorú od terénneho vozidla očakávate.AŽ 11" svetlá výška umožňuje s prehľadom prekonať  obtiažny terén.

DLHŠÍ RÁZVOR PRE HLADŠIU JAZDU

RZR 900 je konštruovaný so 79" dlhým rázvorom pre maximálne pohodlnú a efektívnu jazdu. S 50" šírkou, len o 2" širší ako mnoho iných ATV, sa RZR 900 dostane tam, kde ostatní Side x Side nemôžu...

OPTIMALIZOVANÁ VZDIALENOSŤ KOLIES

RZR 900 vzbudzuje dôveru v zákrutách vďaka takmer ďalším 3" zadnej vzdialenosti kolies. To všetko pri zachovaní celkovej šírke vozidla, iba 50".

POKROKOVÝ AWD SYSTÉM

Vďaka pokrokovému systému pohonu všetkých kolies udržíte vozidlo v pokojovom stave aj v tom najťažšom teréne.

MALÝ POLOMER OTÁČANIA A LEPŠIE RIADENIE

RZR 900 je vybavený úzkym, 15,9 ft. polomerom otáčania, čo napomáha vybrať zákruty o 20% rýchlejšie.

ŠTANDARDNÉ ELEKTRONICKÉ POMOCNÉ RIADENIE

Najhladší, najcitlivejší elektronický posilňovač riadenia je tu. S naším EPS môžete jazdiť celý deň a nebudete takmer vôbec unavení.

NOVÉ POHODLNEJŠIE SEDADLÁ

Nové sedačky s technológiou Dryseat Vás udržia v suchu a v pohodlí aj po celom dni za volantom.

LEPŠIA ERGONÓMIA

Nová karoséria RZR 900 Vám dáva dostatok priestoru sa dostať dovnútra a von a prináša viac miesta pre nohy pre celodenný komfort.

DVERE PRIAMO Z VÝROBY

Dvere inštalované priamo v továrni dodávajú vozidlu osobitejší štýl a Vám väčší komfort.

UDRŽUJTE VOZIDLO V ČISTOTE

Udržujte svoj nový RZR 900 čistý s týmito novými prvkami na strane vodiča i spolujazdca. Konštrukcia umožňuje vymývanie nečistôt a bahna ľahko a rýchlo.