2018 SPARK 900 2UP IBR TRIXX 90HP

2018 SPARK 900 2UP IBR TRIXX 90HP

Teraz sa môžete hrať viac ako kedykoľvek predtým, pretože predvádzanie trikov nebolo nikdy také jednoduché a zábavné a to všetko vďaka exkluzívnej výbave SPARK TRIXX. Toto je bez preháňania to najlepšie a najvzrušujúcejšie nové plavidlo, za ktorým sa všetci otočia. Produktoví inžinieri BRP sa rozhodli vyrobiť vodný skúter určený pre dobrodružstvo na vode v kruhu rodiny a priateľov, ktorý má výnimočné praktické vlastnosti, dostupnú cenu, nevšedný dizajn, no hlavne kvalitu. Vďaka týmto vlastnostiam nemá konkurenciu! Sparka si dokážete sami naložiť / vyložiť z prívesného vozíka priamo na vodu a čo viac, dokážete si ho odviezť prakticky na akomkoľvek dostupnom automobile vďaka ľahkej konštrukcií z Exoskeletu. Spotreba je druhou praktickou vlastnosťou, motory ROTAX ACE s výkonom 90 HP, nie sú smädné po benzíne, ale vystačia si s cca 9 l / 1 hod (v porovnaní s inými vodnými skútrami cca cez 20 l / 1 hod). Výhodou Sparka je aj jeho obstarávacia cena, za ktorú si nekupujete nejakú lacnú kópiu, ale výrobok BRP! Ak je niečo čo tento skúter nemá, tak ste to práve Vy...

Počet pasažierov: 2
Prihlásenie na Štátnu plavebnú správu + 250,- €

Dostupné farby: Candy Blue & Chili Pepper, Orange Crush & Chili Pepper

Farby
Cena 8.940€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Balíček TRIXX :

Riadidlá s nastaviteľnou výškou Tieto špičkové nastaviteľné, hliníkové riadidlá sú až do 150 mm vyššie ako riadidlá štandardného modelu Sea-Doo SPARK, vďaka čomu máte na výber z niekoľkých pozícií a tým lepšiu možnosť manévrovania a hrania sa s plavidlom. Vďaka tomuto systému sú triky jednoduchšie a každý jazdec vyzerá na vode ako profesionál.

Zadné stúpačky - Zahnuté kontaktné povrchy zabezpečujú stabilitu a lepšiu istotu na presúvanie váhy v zadnej časti plavidla a jazdcovi umožňujú aktívne používať nohy na manévrovanie v rôznych pozíciách.

Systém VTS (Systém variabilného vyváženia) Prvá a jediná brzda na plavidle, ktorú Pobrežná hliadka USA oceňuje od roku 2009 za zlepšenie bezpečnosti plavidiel. Intuitívny systém iBR umožňuje zastaviť skôr, čo vám dodáva väčší pocit istoty. To všetko jediným stlačením páčky. A spolu s elektronickým spätným chodom umožňuje manévrovateľnosť, vďaka ktorej je pristávanie jednoduchšie. VTS štandardne nastavuje uhol trysky a mení správanie plavidla, čím zlepšuje rovnobežnosť s vodou. VTS s rozšíreným rozsahom má dvakrát taký rozsah ako štandardné VTS, takže nos plavidla SPARK môžete zdvihnúť vysoko do výšky alebo ho ponoriť do vody a poľahky predvádzať rôzne triky.

Jednoduchý a rýchly Rotax ACE vodného skútra Sea-Doo Spark s výkonom 90 HP a so spotrebou približne 9 litrov je perfektným hnacím prvkom skútra. Vďaka technológií Advanced Combustion integrovanej v motore je vodný skúter Sea-Doo Spark najúspornejšie plavidlo na trhu, ktoré poskytuje vynikajúci pomer výkonu k hmotnosti.

Inteligentný brzdový a reverzný systém - IBR - s týmto systémom zastavíte o cca 100 stôp skôr ako s modelom bez IBR. Takáto kontrola zlepšuje ovládateľnosť a akčnosť jazdy. Už sa nemusíte báť, že to preženiete s odhadom napríklad pri dojazde k brehu.

Exoskelet je odľahčený, využíva iba základné konštrukčné diely v prednej časti. Spark je vďaka tomu ľahší, ale krásne tvarovaný do hravého a jedinečného dizajnu, ktorý presne identifikuje tento skúter.

Je vyrobený z polytecu, čo je to odolný recyklovateľný materiál, ktorý je vysoko kompozitný. Obsahuje zmes polypropylénu a sklených vlákien, čo zabezpečuje jeho pevnosť a odolnosť voči tlaku a nízku hmotnosť.

Systém ITC zabezpečuje bezdrôtový prenos informácií z prednej páčky do motora. Je to presnejší a citlivejší spôsob ovládania škrtiacej klapky, čo znamená aj úspornejší a presnejší prenos paliva do motora.

D-SEA-BEL™ System - kombinácia premysleného tlmiaceho systému, ktorý zabezpečujú rezonátory a antivibračné komponenty. To je tajomstvo, prečo sú Sea-Doo skútre najtichšie na vode.

Multifunkčné informačné centrum - spravuje a oznamuje 16 kľúčových funkcií: Sport Režim (motor HO)/ režim Touring, kontrola hladiny paliva, otáčiek, rýchlosti, meranie spotreby paliva, počítadlo prevádzkových hodín.

Off-Throttle Assisted Steering (O.T.A.S.™) - operátor s prídavným účinkom riadenia vo voľnobehu, ktorý zabezpečuje lepšiu manévrovateľnosť.

Každý model je dostupný vo všetkých farebných prevedeniach. Použité sú pestré farby, ktoré jasne definujú letnú pohodu a nezamenitelný dizajn. V ponuke je taktiež široká škála polepov pomocou ktorých si vytvoríte vlastný dizajn svojho Sparka. 

Ďalšie informácie:

  • dvojmiestny skúter
  • ITC áno
  • IBR áno
  • priestor pre rukavice - 1,6 l
  • predný Front Storage Bin Kit - 28 l (možnosť dokúpenia)
  • možnosť dokúpiť originálnu škálu prislušenstva SEA-DOO
  • možnosť vytvoriť si vlastný dizajn pomocou polepov

Prihlásenie na Štátnu plavebnú správu + 250,- €