SMC 850 SPORT V-Twin EPS

SMC 850 SPORT V-Twin EPS

Gladiator ako športová 4x4? Vďaka modelu 850 SPORT V-Twin EPS sa rad pracovných štvorkoliek SMC rozrástol o silný 4x4 športovo - pracovný model! Agresívny, športovo ladený design s ľahko zamračenými štyrmi šošovkami, dáva jasne najavo, že tento model okrem tradičného pracovného nasadenia poskytne taktiež množstvo športových zážitkov a adrenalínovej zábavy! Posilovač riadenia v základnej výbave!

ŠPZ v cene

Príslušenstvo za doplatok:

199€ Exkluzívna titánová farba
360€ 14" disky s pneu Maxxis Bighorn
60€   rozširovacie lemy blatníkov

Farby
BielaBiela
ČiernaČierna
Cena 9.299€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

 

Novinka z dielne SMC, model SMC 850 Sport EPS, konštrukčne vychádza z rokmi osvedčeného taiwanského stroja, Jumba 720 R a jeho športového klonu SMC 720 Sport. Z Jumba si nový model prevzal vynikajúci odolný podvozok odskúšaný na najťažších pretekárskych tratiach a všetky dôležité konštrukčné prvky, spoľahlivé elektronické vstrekovanie americkej firmy DELPHI a v neposlednom rade fantastické jazdné vlastnosti na čele s ľahučkým riadením a ovládateľnosťou aj v tom najnáročnejšom teréne! Pomyselnou čerešničkou na torte je potom fakt, že novinka je dodávaná v základnej cene so špičkovo fungujúcim posilňovačom riadenia (EPS), ktorý z tohto stroja robí bezpochyby jednu z najlepšie ovládateľných štvorkoliek histórie. Zásadná zmena ale prišla na mieste najdôležitejšom - novinka SMC 850 Sport bola osadená úplne novým dvojvalcovým motorom s objemom 818 ccm s výkonom 77 Hp a krútiacim momentom 84 Nm (offroad verzia)! Športový duch stroj nezaprie od prvého pohľadu, o svojom výkone vás potom presvedčí po prvom brknutím o plyn, kedy si môžete plne vychutnať nefalšované "wheelie" po zadných kolesách! Nastavenie skvele fungujúceho variátora však umožnuje aj "bežnú" prevádzku, takže vyraziť do lesa s vozíkom na drevo nie je ani u tohto športového modelu žiadny problém.

Vzhľadom k športovému razeniu je SMC 850 Sport EPS výrazne odľahčený o masívne nosiče a rámy, čím sa značne znížila hmotnosť a jazdné vlastnosti sa ešte viac posunuli do oblasti maximálnej čitateľnosti a ľahkosti. Ostro rezané rysy stroja so športovým tvarovaním plastov nenechajú nikoho na pochybách, že pred vami stojí stroj určený na cross-country, offroady, trial aj dlhé adrenalínové jazdenie.

Nový SMC 850 Sport je predurčený k tomu, aby úspešne nadviazal na veľké športové úspechy svojich predchodcov, kedy so strojom SMC Jumbo 720R zvíťazil Martin Malát v najťažšom seriáli off-road pretekov, v Offroad maratóne v kráľovskej kategórii 4x4 nad 500 ccm.

Myslelo sa ale aj na pracovné využitie, takže k dispozícii je v základnej cene silný navijak, homologované ťažné zariadenie s veľmi prakticky umiestnenou el. zásuvkou, štýlový pevný zadný nosič, elegantné 12 "ALU kolesá so špičkovými odolnými viacplátnovými pneu s univerzálnym vzorom, multifunkčný displej či uzamykateľné viečko nádrže. Pre fajnšmekrov sú potom k dispozícii za drobný doplatok praktické rozširovacie lemy.

Vystúpte z davu a kúpte si stroj, ktorý Vás rozhodne nenechá na pochybách, že ste si vybrali správne;).

SMC 850 Sport EPS - "beast on wheels"

Agresívny moderný design so štýlovými polepmi

 • Najvýkonnejší moderný 800 cc motor s CVT z Taiwanu
 • Americké vstrekovanie Delphi
 • 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu
 • Fantastická ovládateľnosť i pri zopnutom 4x4
 • Mimoriadna svetlá výška
 • Nadštandardne objemná nádrž 23,5 l
 • Plne staviteľné športové nitrogenové tlmiče
 • Elegantné a praktické 12 “duralové disky kolies
 • Ultra odolné 12” 6-plátnové pneumatiky s univerzálnym vzorom
 • Elektrický naviják 3000 lbs s vodiacimi rolňami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vrátane elektrickej zásuvky
 • Plnohodnotný športovo - úžitkový stroj i pre dvoch jazdcov
 • Rozmerné plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou (voliteľne)
 • Praktické rozširovacie lemy (voliteľne)
 • Zadný masívny nosič