SMC Jumbo 850 V-twin EPS

SMC Jumbo 850 V-twin EPS

Stroj pre radosť! Áno, takto najvýstižnejšie by sa mohla nazývať nová osemstopäťdesiatka zo stajne SMC. Zabudnite na všetko, čo ste o štvorkolkách vedeli. Tento stroj je proste iný! Explozívny výkon skvelého V-Twin motora prenáša prostredníctvom variátora s motorovou brzdou a vychytaných prevodov na terén s tak neuveriteľnou ľahkosťou, že vám už ostane len sústrediť sa na čistú radosť z jazdy! K dokonalému zážitku vám nové Jumbo pribalilo fantasticky fungujúci posilňovač riadenia a prvotriednu ergonómiu podvozku!

Mimoriadne vyvážená a vydarená obľúbená štvorkolka, ktorá stále dokazuje v takmer sériovej výbave porážať dvojvalcových konkurentov!

ŠPZ v cene

Príslušenstvo za doplatok:

40€   opierka a madlá pre spolujazdca

Farby
BielaBiela
ČiernaČierna
Cena od 9.249€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Na začiatku bolo slovo. Alebo lepšie povedané myšlienka a cieľ. Vytvoriť skvelú a po všetkých smeroch dokonale vyváženú štvorkolku. V pomyselnom konštruktérskom hrnci sa začali vrstviť tie najprogresívnejšie a najmodernejšie ingrediencie.

Srdcom stroja je úplne novo navrhnutý dvojvalcový, vodou chladený V-Twin motor spojený s perfektne fungujúcim CVT variátorom japonskej proveniencie. O plnení motora sa stará vstrekovanie americkej firmy DELPHI. Aj napriek veľmi vysokému výkonu 73 koní a krútiacemu momentu 84 Nm sa konštruktérom podarilo motor maximálne zmenšiť a odľahčiť, čo ďalej prispieva k vysokej dynamike stroja.

Základom podvozku je zosilnený moderný priestorový rám s plne nezávislým zavesením všetkých kolies, ktorý sa tak skvele osvedčil u športových i pracovných modelov značky. Vďaka vyzretému odpruženiu, mimoriadnej svetlej výške, ale hlavne úplne dokonale fungujúcemu progresívnemu posilňovaču riadenia, ponúka stroj fantasticky ľahké ovládanie v každom jazdnom režime vrátane plného 4x4. Priestranná palivová nádrž, inteligentný dizajn a prvotriednu ergonómiou sú ďalšími tromfami tejto vynikajúcej taiwanskej štvorkolky, ktorá z každej jazdy robí nezabudnuteľný zážitok!

Ale aj tak úžasný výkon stroja je občas nutné pribrzdiť a k tomu slúži plne hydraulické brzdy a perfektne fungujúcou motorovou brzdou. O príkladnú trakciu sa starajú špičkové pneu Duro Frontier. K celkovému pohodliu jazdca aj spolujazdca ďalej prispieva široké dvojstupňové sedlo a veľkorysý priestor nášľapov, čo je neklamným znakom tejto predĺženej varianty podvozku.

V základnej cene nájdete prakticky všetko, čo k dokonalému stroju má patriť. Od el. prepínateľného pohonu 4x4 s možnosťou 100% uzamknutia predného diferenciálu, silného navijaku, homologovaného ťažného zariadenia s el. zásuvkou, praktických oceľových nosičov, LED denného svietenia, rady priestranných schránok, multifunkčného displeja, atraktívnych 12 "ALU kolies, viacplátnových pneumatík až napríklad po uzamykateľné viečko nádrže.
 • Najvýkonnejší moderný 800 cc motor s CVT z Taiwanu
 • Americké vstrekovanie Delphi
 • 4x4 s uzávierkou predného diferiencálu
 • Fantastická ovládateľnosť i pri zapnutom 4x4
 • Mimoriadna svetlá výška
 • Nadštandardne objemná nádrž 23,5 l
 • Atraktívne a praktické 12 “duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 12” 6-plátnové pneumatiky Duro Frontier s univerzálnym vzorom
 • Elektrický naviják 3000 lbs s vodiacimi rolňami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vrátane elktrickej zásuvky
 • Plnohodnotný stroj i pre dvoch jazdcov
 • Rozmerné plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou (voliteľne)
 • Predný i zadný masívny nosič