TGB BLADE 1000i LT (EU4)

TGB BLADE 1000i LT (EU4)

Najlepší a najvýkonnejší Blade všetkých čias v sebe spája najmodernejšie technológie a dlhoročné skúsenosti značky TGB. Najzásadnejšou konkurenčnou výhodou tejto novej generácie modelu Blade je okrem najväčšieho a najsilnejšieho motora TGB taktiež unikátny systém pohonu 4x4 s predným i zadným uzamykateľným diferenciálom. Vďaka dvom diferenciálom sa vám bude nový Blade riadiť tak jednoducho ako žiadna iná štvorkolka a spoločne s nezávislým zavesením všetkých kolies vás prekvapí mimoriadne príjemným riadením, kľudnou jazdou na mäkkom i tvrdom povrchu a vysokou priechodnosťou i v najťažšom teréne. Predĺžený podvozok umožňuje veľkú stúpavosť a špičkovú stabilitu pri rýchlej jazde, pri zachovaní známej obratnosti a príjemnej ovládateľnosti krátkych modelov. Úplne novovyvinutý štvordobý dvojvalec OHC 1000 poskytuje nadpriemernú dynamiku a obrovskú ťažnú silu. Najnovšia generácia populárnej užitkovo - rekreačnej štvorkolky je už v základnej verzii štandardne vybavená kvalitným elektrickým navijákom 3000 lbs, atraktívnymi alu diskami, ťažným zariadením, hi-tech LED osvetlením a kvalitnými novými tlmičmi EVO s progresívne vinutými pružinami. 

Dostupné verzie L7e (EURO4, 2katalyzátory, 4 brzdový systém, zadný diferenciál ... homologizácia L7e, ŠPZ, VP skupiny B)

Farby
BielaBiela
ČiernaČierna
Šedá / GREYŠedá / GREY
Cena 8.549€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Veľký silný dvojvalec do V OHC 1000 s obrovským výkonom je úplne novovyvinutý. Čistý výkon poskytuje štvorkolke dominantnú dynamiku, vysoký točivý moment jej dáva špičkovú ťažnú silu. Elektronické vstrekovanie paliva nezávisle od nadmorskej výšky zaručuje spoľahlivé štartovanie, čisté spaľovanie a nízku spotrebu paliva. Spoľahlivá automatická robustná ´heavy-duty´ prevodovka s polohami L/H/N/R (terénna redukcia / dopredná rýchlosť / neutrál / spiatočka) a s minimálnymi nárokmi na údržbu je naviac vybavená účinnou motorovou brzdou.

Najväčšou prednosťou modelu Blade 1000i je jeho jedinečný systém pohonu s diferenciálom na prednej i zadnej náprave a s dvoma elektrickými uzávierkami. Vďaka tomu je nový Blade jednou z vôbec najpríjemnejších štvorkoliek na riadenie a umožňuje ideálne nakonfigurovať pohon a trakciu pre každý terén a každú situáciu - zabezpečí dokonalý grip všetkých kolies a vysokú priechodnosť štvorkolky v ťažkom teréne, zároveň však zabezpečuje nesmierne kultivovanú a kľudnú jazdu a dokonale príjemné riadenie. Samozrejme nechýba moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou, dlhý rázvor a elektricky pripojiteľný pohon predných kolies 2x4 / 4x4 jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne naviac oceníte rýchlo pracujúce elektrické uzávierky predného a zadného diferenciálu.

Brzdy sú rovnako dôležité ako výkon. Výkonný štvorkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a pancierovými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností. Hlavná nožná brzda brzdí súčasne všetky kolesá v pomere 60/40, pravou páčkou môžete naviac ovládať len predné brzdy, ľavou páčkou zadné. Parkovacia brzda sa aktivuje samostatnou páčkou na riadidlách.

Atraktívne moderné LED svetlá pre denné svietenie, spojené s integrovanými prednými smerovkami, zaujmú na prvý pohľad. Spoločne s dvojitými zadnými LED svetlami a zadnými LED smerovkami tak dávajú modelu Blade 1000i dospelý a príťažlivý vzhľad. A keď zapadne slnko, výkonné dvojité projektorové svetlomety vám vždy spoľahlivo pomôžu nájsť cestu domov.

Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Multifunkčný LCD displej je nie len čitateľný ale i krásny a ponúka množstvo praktických funkcií ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadla dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny, zobrazovanie diagnostických poruchových kódov a všetky potrebné kontrolky.

Na trhu nie je mnoho štvorkoliek, ktoré by za už aj tak atraktívnu základnú cenu ponúkali ešte  takú bohatú štandardnú výbavu, ako Blade 1000i LT. Blade 1000i LT je v štandarde plne vybavený najmodernejšou technikou ako sú dva diferenciály (vpredu i vzadu) s elektrickými uzávierkami, elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4, štvorkotúčový brzdový systém, pancierové brzdové hadičky, atraktívne osempaprskové hliníkové disky s ostro lomenými paprskami, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rúk a páčok, robustný predný ochranný rám, predný a zadný nosič batožiny, samostatné vyvýšené sedadlo spolujazdca s pohodlnou opierkou chrbta, demontovateľné stúpačky spolujazdca, hi-tech LED osvetlenie, ťažné zariadenie a kvalitný naviják s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.