TGB BLADE 600i LT IRS 4x4

TGB BLADE 600i LT IRS 4x4

Obľúbený Blade s novým motorom 600 ccm! Dvojmiestne predĺžené prevedenie najobľúbenejšej úžitkovo - rekreačnej štvorkolky strednej triedy. S ostrým, dynamickým designem, modernou technikou s atraktívnymi LED svetlami vpredu i vzadu a s hliníkovými kolesami s ostro lomenými paprskami, pôsobí naozaj dospelo a atraktívne. Dve pohodlné samostatné sedadlá poskytujú jazdcovi i vodičovi dostatok priestoru pre pohodlnú jazdu. Predĺžený podvozok zlepšuje stúpavosť a stabilitu pri zachovaní skvelej obratnosti a príjemnej ovládateľnosti krátkeho modelu. Robustnosť, vysoká spoľahlivosť a vynikajúci pomer ceny, kvality a úžitkovej hodnoty sú daľšie z mnohých predností tejto bohato vybavenej štvorkolky.

Dostupné verzie T3b (EU167) (homologizácia T3, biela ŠPZ, VP skupiny B, maximálna rýchlosť (on-road) 60km/h, parkovacia brzda (ľavá páčka), kompletné LED osvetlenie, modernizovaný LCD display, technické a designové zmeny odpovedajúce norme EU167 kategórie T3b)

Farby
ŠedáŠedá
Cena 7.149€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Obľúbený Blade s novým motorom 600 ccm!
TGB Blade 550 si získal povesť výkonnej, odolnej, spoľahlivej a pracovitej užitkovo-rekreačnej štvorkolky strednej triedy, ktorá znesie aj nešetrné zaobchádzanie. Teraz však prichádza nový Blade 600 LT - ešte výkonnejší, ovládateľnejší a stabilnejší, vybavený pokročilými technológiami, s vysokou úrovňou výbavy. Najväčším ťahákom je bezpochyby úplne nový výkonný motor 600 ccm s vysokou ťažnou silou a pôsobivým zrýchlením. Výborne vybavená štvorkolka vyniká skvelým pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty, mimoriadnu obratnosťou a jednoduchým a príjemným riadením. Moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, veľká svetlá výška a široký rozchod dávajú štvorkolke vysokú stabilitu a špičkovú priestupnosť terénom; predĺžený podvozok zaisťuje výbornú stúpavosť a stabilitu pri zachovaní vysokej obratnosti a hravé ovládateľnosti krátkych modelov.

Spoľahlivý moderný kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec SOHC s veľkou ťažnou silou a dostatkom výkonu pre každú situáciu. Vyvinutý a vyrábaný priamo v továrni TGB je motor vybavený spoľahlivým elektronickým vstrekovaním paliva, ktoré nezávisle od teploty a nadmorskej výšky zaručuje ľahké štartovanie, čisté spaľovanie a nízku spotrebu. Spoľahlivá automatická ´heavy-duty´ prevodovka s polohami L/H/N/R (redukcia do sily / dopredná rýchlosť / neutrál / spiatočka) a minimálnymi nárokmi na údržbu je naviac vybavená účinnou motorovou brzdou.

Špičkovú priechodnosť v teréne zabezpečuje moderné plne nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky pripojiteľný pohon predných kolies 2x4/4x4 jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne naviac oceníte rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku predného diferenciálu, ktorá zabezpečuje maximálnu trakciu kolies. Komfortne nastavený podvozok je odpérovaný vysokokvalitnými hydraulickými jednotkami s progresívne vinutými pružinami s nastaviteľným predpätím.

Atraktívne LED svetlá na denné svietenie zaujmú na prvý pohľad. Spoločne s dvojitými zadnými LED svetlami a LED smerovkami je TGB Blade ešte dospelejšia a ešte príťažlivejšia. A keď slnko zapadne, výkonné projektorové svetlomety vám vždy spoľahlivo nájdu cestu domov.

Brzdy sú rovnako dôležité ako výkon. Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností. Hlavná nožná brzda brzdí súčasne všetky kolesá v pomere 60/40, pravou páčkou môžete naviac ovládať len predné brzdy, ľavou páčkou zadné. Parkovacia brzda je ovládaná samostatne.

Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Multifunkčný LCD displej je nie len čitateľný, ale aj krásny a ponúka množstvo funkcií: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadla dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkom prejdenej vzdialenosti, denné počitadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

Na trhu nie je mnoho štvorkoliek, ktoré by za už aj tak atraktívnu základnú cenu, ponúkali ešte takú bohatú štandardnú výbavu ako TGB Blade 600: elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, tretie svetlo na riadidlách, chrániče rúk a páčok, robustný predný rám, predný i zadný nosič batožiny, demontovateľné stúpačky pre spolujazdca, ťažné zariadenie a spoľahlivý naviják s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.